Pracovní náplň: úklid rezidence, obsluha hostů

Požadujeme: zkušenosti v oboru, plynulou češtinu a schopnost domluvit se anglicky, aktivní osobnost se smyslem pro týmovou práci, fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu

Podmínky pracovního poměru: Pracovní poměr místních zaměstnanců britského velvyslanectví v Praze se řídí českým pracovním právem.

Pozice je na plný úvazek a pracovní smlouva na dobu určitou v délce 2 let s možností prodloužení po vzájemné dohodě. Pracovní doba je rozvržena nerovnoměrně, přičemž průměrná týdenní pracovní doba nepřesahuje 37,5 hodiny za období 12 po sobě jdoucích týdnů. Pracovní doba je určena velvyslanectvím dle provozních potřeb. Případná práce přes čas je kompenzována náhradním volnem. Dovolená na zotavenou je 25 dní ročně dle odpracované doby a kromě toho mají zaměstnanci velvyslanectví v průměru 14 českých a britských svátků za rok.

Měsíční mzda je 28 407 Kč hrubého. Zaměstnanec může získat roční odměnu nad rámec mzdy v závislosti na osobním ohodnocení. Dále dostávají příspěvek na stravování.

Přihlášky: V případě zájmu o pozici zašlete e-mailem svůj profesní životopis spolu s krátkým motivačním dopisem do 17. září 2021.

Žadatel musí mít povolení k pobytu a pracovní povolení v ČR platné po celou dobu trvání pracovní smlouvy. Britské velvyslanectví nehradí náklady spojené s pracovními vízy.

Britské velvyslanectví je zaměstnavatel prosazující rovné příležitosti. Očekáváme, že všichni naši zaměstnanci budou zastávat hodnoty vzájemného respektu a profesionality, jakož i nulové tolerance k šikaně, obtěžování a diskriminaci. Úspěšný kandidát by měl být schopen prokázat tyto hodnoty při každodenní práci. Uvítáme přihlášky uchazečů, kteří mají potřebnou kvalifikaci a požadované schopnosti a dovednosti, nezávisle na rase, věku, pohlaví, sexuální orientaci.

Velvyslanectví Spojeného království Velké Británie a Severního Irska
Adresa
Thunovská 180/14, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 28 407 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Dog-friendly office
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Řemeslné a manuální práce, Služby, Hospodář/hospodyně
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Velvyslanectví Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, Lucie Ungerová