Pro společnost První Jílovská a.s., která se zabývá vývojem a výrobou strojních zařízení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Ředitel divize Kovo.

Hledáme zkušeného a opravdu samostatného kandidáta, který bude mít zkušenosti v oboru strojírenství, kovovýroby a nebudou chybět ani manažerské dovednosti. Bude mít jasný cíl, řídit a rozvíjet společnost.

Vaše náplň práce bude:

  • budování strategie pro další rozvoj společnosti
  • vedení týmu zaměstnanců (cca 20–30 lidí)
  • zefektivnění procesu v rámci firmy
  • plánování a řízení projektů vývoje strojních zařízení a ocelových konstrukcí
  • jednání s vybranými zákazníky
  • komplexní dohled nad projektem (finanční, termínový, kvalitativní, právní)
  • zodpovědnost za zpracování a vedení projektové dokumentace
  • aktivní spoluúčast na přípravě technických podkladů nabídky
  • spolupráce při zpracování technické dokumentace
  • předání projektu, výrobku zákazníkovi

Znalosti a dovednosti, které vám k tomu pomohou:

  • vzdělání VŠ/SŠ technického směru se zaměřením na strojírenství
  • několikaletou praxi v oboru s prokazatelnými výsledky
  • zkušenosti s vedením lidí
  • ekonomické a analytické myšlení
  • komunikačních dovedností a schopnost samostatného řešení úkolů
  • přehled o aktuálních technických možnostech na trhu
  • relevantní znalost legislativy a technických norem výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • zájem poznávat nové technologie a řešení
  • komunikativní znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci v prosperující společnosti a velkou možnost seberealizace
  • odpovídající finanční ohodnocení + roční bonus z obratu společnosti
  • služební automobil, notebook, telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění

Společnost
DISPONERO s.r.o.
Adresa
Čs. armády 547, Jílové u Prahy
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, 13. plat, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura