Mezinárodní společnost, člen skupiny Erba Group, zaměřená na klinickou diagnostiku, rozšiřuje svůj tým a možná hledá právě Vás.

Manufacturing engineer (Technolog výroby)

Zodpovědnost za implementaci a validaci výrobních procesů a postupů, řízení aktivit a projektů vedoucích ke zvyšování kvality, výrobní produktivity a efektivity, při optimalizaci výrobních nákladů, včetně zavádění nových produktů do výroby.

Co vás čeká:

  • tvorba výrobní dokumentace,
  • snižování variability výroby pomocí standardizace pracovních metod a pracovních pokynů,
  • řešení neshod ve výrobě, analýza příčin, tvorba a implementace nápravných a preventivních opatření,
  • zajištění kvality produktu a procesu v souladu s požadovanou specifikací,
  • podpora a vedení aktivit k neustálému zlepšování, řešení problémů a zlepšování procesů (optimalizace a odstraňování neefektivity v procesech),
  • spolupráce při validaci výrobních procesů a výrobních zařízení,
  • spolupráce při zavádění nových produktů do výroby.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • VŠ/SŠ vzdělání technický směr (chemie výhodou),
  • zkušenost 3 a více let v oboru,
  • pokročilá znalost AJ (slovem a písmem),
  • znalost práce s PC (Word, Excel,..)
  • spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost,
  • flexibilita, komunikační dovednosti, týmová práce, ochota se vzdělávat a odborně růst.

Výhodou bude, pokud budete umět/mít:

  • praxe v chemické či farmaceutické výrobě nebo podobném oboru,
  • znalost ERP (Helios),
  • znalost ISO 13485.

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci ve stabilní a expandující společnosti s více než padesátiletou tradicí, mezinárodní prostředí (úzká spolupráce s ostatními firmami ve skupině- Indie, Francie, UK, USA, Itálie, Rusko,...),
  • možnost dalšího vzdělávání a karierního postupu,
  • firemní benefity (př. stravenky, firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění, odměny, sociální služby atd.).

Společnost
Erba Lachema s.r.o.
Adresa
Karásek 2219/1D, Brno – Řečkovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Chemický průmysl, Výroba a průmysl, Technolog v chemickém průmyslu, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Erba Lachema s.r.o., Jana Dewittová
774 810 148