významná společnost v oblasti výroby a prodeje kosmetiky a nátěrových hmot

se sídlem v Novém Městě nad Metují,

vypisuje výběrové řízení na pozici :

referent / referentka propagace - grafik

PRACOVNÍ NÁPLŇ :

  • tvorba grafických návrhů až po výsledné zpracování (firemní tiskoviny, letáky, katalogy, plakáty a další propagační materiály)
  • příprava tiskových podkladů pro výrobu obalového materiálu
  • grafiky pro web, správa webových stránek, e-shopů s administrací
  • inzerce do časopisů
  • vedení příslušné dokumentace v oblasti výtvarníka reklamy

 POŽADUJEME :

  • SŠ v oboru výtvarná a uměleckořemeslná tvorba, nebo SŠ obor propagace s maturitou
  • min. 3 roky praxe v oboru
  • znalost práce na PC, Internet, MS Office, Adobe Creative Suite a jiné grafické programy
  • obecná znalost marketingu výhodou
  • znalost tvorby reklamní grafiky, tiskové přípravy, prostředky a formy reklamy
  • znalost IT v rámci správy hardwaru a softwaru
  • flexibilita a aktivní přístup
  • řidičský průkaz skupiy B

 NABÍZÍME :

  • práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • pružná pracovní doba 37,5 hodiny týdně
  • týden dovolené navíc, sick days, příspěveky na obědy aj.
  • po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou

Nástup : možný ihned

Společnost
Detecha, chemické výrobní družstvo
Adresa
Nové Město nad Metují
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.