Bílý kruh bezpečí poskytuje odbornou, bezplatnou a diskrétní pomoc obětem a svědkům trestných činů.

VEDOUCÍ LINKY POMOCI OBĚTEM

BÍLÝ KRUH BEZPEČÍ

vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí Linky pomoci obětem (kriminality a domácího násilí)

Máte zkušenosti s řízením pracovních týmů? Poznali jste práci v korporátu, máte manažerské dovednosti a chcete se společensky angažovat, pomáhat druhým? Věříte v to, že i sociální práce potřebuje zdatné manažery? Souhlasíte s tím, že práce má být smysluplná? Pokud ano, rádi vás přivítáme v Bílém kruhu bezpečí, který už 30 let pomáhá obětem kriminality.

CO BUDETE DĚLAT?

Řídit provoz Linky 116 006.

Vést agendy spojené s poskytováním sociální služby (telefonická krizová pomoc).

Koordinovat práci týmu konzultantů.

Kontrolovat a metodicky usměrňovat procedury spojené s pomocí obětem kriminality a domácího násilí.

PROFIL VHODNÉHO UCHAZEČE/KY A ZNALOSTI, KTERÉ OCENÍME:

VŠ vzdělání.

Absolvent akreditovaného výcviku „Telefonická krizová intervence“

Zralá a inspirativní osobnost.

Organizační schopnosti a komunikační dovednosti.

Dovednosti a zkušenosti v oblasti PR.

Zodpovědnost a pozitivní přístup.

NABÍZÍME MOŽNOST:

Seberozvoj a nalezení smyslu vaší práce

Vzdělávání v oblasti pomoci obětem kriminality a domácího násilí

5 týdnů dovolené

Ocenění výborně odvedené práce.

Nástup možný 1. 10. 2021

Místo výkonu práce: Praha 5 - Smíchov

Pracovní poměr na plný úvazek.

Podrobnější informace sdělíme uchazečům v rámci osobního rozhovoru.

V případě zájmu pošlete své CV včetně motivačního dopisu v českém jazyce.

Společnost
Bílý kruh bezpečí, z.s.
Adresa
U Trojice 1042/2, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 29 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Vrcholový management, Zdravotnictví a sociální péče, Výkonný ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace