Algotech, a.s. je stabilní, česká IT společnost (přes 20 let na trhu, v současnosti cca 100 zaměstnanců), která je dnes partnerem a preferovaným dodavatelem IT řešení v řadě významných firem nejen v ČR, ale i ve světě.

Do našeho přátelského týmu hledáme posilu!

PROGRAMÁTOR digitální komunikace

  • Láká vás spolupráce s předními odborníky českého IT?
  • Hledáte možnost se profesně rozvíjet a posunovat v oboru dále?
  • Chcete pracovat v kanceláři uprostřed Prahy?
  • Jste nadšenec do IT s prokazatelnými výsledky práce?
  • Nastartujte kariéru v Algotechu! V Algotechu dodáváme služby na špičkové úrovni, proto spolupracujeme i s velkými klienty jako BMW, Toyoda Gosei, Komerční banka nebo Český rozhlas.

JAKÉ ZNALOSTI ČI DOVEDNOSTI VYŽADUJEME?

  • Programování .Net (C#, případně Java) - ukázky dosavadní práce nutné!
  • Logické a systematické uvažování
  • Pečlivost a schopnost domýšlet věci do detailů
  • nadšení pro obor a snaha věci zdokonalovat či vylepšovat

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

  • Vývoj, rozvíjení a integrace aplikací pro naše zákazníky
  • Práce s API telekomunikačními systémy
  • Spolupráce na vývoji vlastního produktu naší společnosti, který úspěšně implementujeme u našich velkých zákazníků

Jaká zkušenost Vám u této pozice pomůže?

  • Winform, WCF, Xamarin, .Net Core aj.
  • VoIP, SIP protokol
  • práce s databází (MS SQL, Oracle)
  • OS Linux a Windows
  • EST,SOAP, SIgR protokol

A CO NABÍZÍME MY VÁM?

  • přátelský tým a pozitivní firemní atmosféru
  • slušné finanční ohodnocení.
  • 25 dnů dovolené , tj. 200h za rok
  • pružnou pracovní dobu a možnost práce na home office
  • služební telefon, notebook, stravenkový paušál a další příjemné benefity.

Kdy a kam můžete nastoupit?

Kanceláře Algotechu se nacházejí v centru Prahy v Karlíně, v moderních budovách Futurama Business Park u zastávky metra B Invalidovna. Nástup na hlavní pracovní poměr je možný ihned nebo dle domluvy.
V případě zájmu nám prosím zašlete svůj strukturovaný profesní životopis.

Těšíme se na Vás!

Společnost
Algotech, a.s.
Adresa
Sokolovská 668/136d, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.