Centrum J.J.Pestalozziho je nestátní nezisková organizace, která dlouhodobě poskytuje poradenské, vzdělávací a sociální služby ohroženým a znevýhodněným skupinám obyvatel v České republice s důrazem na kraje Pardubický a Vysočinu.

Fundraiser/ka

Co vás čeká

Shánění finanční i nefinanční podpory na činnost organizace. V praxi to znamená: péče o stávající dárce, spolupracující firmy – komunikace a udržování vztahů.
Vyhledávání nových příležitostí – individuálních i firemních dárců, možností spolupráce, prezentování práce organizace.
Aktivní hledání nových fundraisingových příležitostí a jejich realizace – veřejné sbírky, crowdfundingové kampaně, benefiční akce.
Být součástí týmu a spolupracovat s kolegy/němi na článcích, přípravě akcí apod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Výborné komunikační a prezentační schopnosti – základem vaší práce bude kontakt s partnery, spolupracovníky ale i širokou veřejností. Umět zaujmout a „prodat“ – budete vysvětlovat činnost organizace a proč se neobejdeme bez podpory.
Kreativitu a organizační schopnosti – vaším úkolem bude vymýšlet a realizovat různé akce, fundraisingové kampaně.
Být iniciativní a proaktivní – často budete muset být první, kdo zvedne telefon, napíše e-mail nebo přijde s novým nápadem.
Práci si budete organizovat a řídit sám/a, proto musí být na vás spoleh, že budete dodržovat termíny a dotahovat úkoly do konce.

Výhodou bude, pokud budete umět

Povědomí o sociálních službách a jejich fungování, AJ na komunikativní úrovni, zkušenosti z oblasti obchodu, (online) marketingu nebo PR, znalost grafických programů, řidičský průkaz.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme práci v jedné z největších neziskových organizací v Pardubickém kraji a na Vysočině, která nabízí své služby již 29 let. Stabilní organizace podporující své zaměstnance ve vzdělávání a v kariérním růstu, metodické vedení. Možnost osobního ohodnocení a mimořádných odměn, 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon atd.

Nástup možný ihned.

Společnost
Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s.
Adresa
Štěpánkova 108, Chrudim – Chrudim I
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace