Jsme společnost teamIT s.r.o., která je součástí investiční skupiny Pale Fire Capital. Naším zaměřením je poskytování ICT specialistů formou outsourcingu nejvýznamnějším společnostem na českém trhu. Mezi našimi zákazníky najdete banky, pojišťovny, leasingové firmy, mobilní operátory, vývojová centra nadnárodních korporací a ICT společnosti.

Obvykle máme otevřených okolo 150-200 IT pozic, ale neinzerujeme všechny. Pokud Vás tedy inzerce níže nezaujala, ale hledáte novou výzvu, tak nám i tak neváhejte zaslat Váš profil s Vaší představou, a to na e-mail jobs@teamit.cz
Rádi se s Vámi spojíme a pokusíme se Vám najít vhodný projekt.

Quality Assurance - full-remote možný!

Do našeho přátelského kolektivu hledáme nového kolegu či kolegyni. Máme přes 3 mil registrovaných uživatelů, za každý měsíc se u nás prodá zboží za více než 100 mil Kč a i přes naši velikost NEJSME korporát :)!
Naopak máme prvky mladé a pružné organizace, a dynamicky se rozvíjíme a inovujeme. Přidáš se k nám?

Co vás čeká?

Tvým úkolem bude rozvoj našich testů pomocí Cypress frameworku, množinu manuálních testů nemáme velkou a tak každý QA specialista se musí být schopen rozhodnout, co se oplatí automatizovaně testovat.

  • Ke statickém analýze kódu používáme SonarQube.
  • Kód sdílíme na GitLabu, Pull Requesty jsou každodenní součástí naší práce a standardem, bez kterého se neobejdeme.
  • Automatizace, Docker a Kubernetes nám pomáhá v efektivitě.
  • Úkoly a běh projektu udržujeme v JIRA - Atlassianu.
  • Git, Docker, PWA, Spring, Hibernate, PostgreSQL, ElasticSearch, RabbitMQ, Redis, Machine learning, … bez těchto věcí nehneme ani prstem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Máš neustále potřebu se vzdělávat a posouvat se dále.
  • Jsi pečlivý a máš smysl pro detail.
  • Zkušenosti s Quality Assurance a testovacími metodologiemi, testovat umíš zkrze UI i API.
  • Znalost nějakého objektově orientovaného jazyka, ideálně Typescript nebo Java.
  • Zkušnosti se Selenium/Cypress testy, spolu s Microservice architekturou jsou výhodou.
  • Jsi pečlivý a máš smysl pro detail, umíš v aplikaci vyhodnotit prostor pro bezpečnostní a výkonnostní zlepšení.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní dobu (core pracovní doba je od 9-15).
  • Práci, která bude mít smysl a její výsledky budou opravdu vidět
  • Přátelský kolektiv, ve kterém je kam se posouvat
  • Možnost finančního ohodnocení nad rámec standardního platu
  • Spoustu zaměstnaneckých benefitů, např. cafeteria systém s příspěvkem 1000 Kč měsíčně, Multisport kartu, ovoce, káva a čaj volně dostupné, neformální firemní akce, radost z práce a spoustu dalšího.

Práci můžeš vykonávat z pobočky v Brně nebo ve Zlíně, anebo z domova.

Společnost
teamIT s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 90 000 – 125 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

teamIT s.r.o., Michaela Larmerová