Carvago, služba, která transformuje prodej vozů ! Velmi rychle rosteme, každý týden doručujeme více a více aut, a proto se chystáme obsluhovat zákazníky v dalších zemích! Buď u toho !

Kdo jsme?

Carvago.com je inovativní služba, která mění způsob nákupu ojetého vozu a v letošním roce expanduje do 12 evropských zemí.
A jak naše služba funguje? Podívej se na naší TV reklamu a pochopíš, jak je to jednoduché https://www.youtube.com/watch?v=5dU3y6a9RAU

Proč právě Carvago?

  • Máme ambice stát se největší on-line službou pro prodej vozů v Evropě.
  • Nejsme korporace a děláme věci jinak.
  • Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení a tým skvělých kolegů.
  • Máme úplně nové moderní kanceláře v Holešovicích.
  • Dostaneš skvělou kariérní příležitost – pracovat v úspěšné, rostoucí nadnárodní společnosti.

Náplň práce:

  • Vedl/a bys tým pracovníků výkupu a technické kontroly (Externích & Interních).
  • Sledoval/a bys výkonnosti a výstupní kvality oddělení.
  • Plánoval/a bys & dimenzoval/a zpracovatelské kapacity oddělení k prodejům společnosti.
  • Nastavování a vyhodnocování KPI’s oddělení by bylo na denním pořádku.
  • Vyhodnocoval/a bys obchodovatelnosti a cenotvorby vozidel.
  • Vyjednával/a bys s prodejci & dodavateli služeb.
  • Příprava & kontrola výkupních dokumentů (faktury, předávací protokol a jiné) by bylo součástí Tvojí náplně práce.
  • Rozvíjel/a bys procesy oddělení, hledal/a bys efektivity a kvality ve všech zpracovatelských bodech oddělení.
  • Vytvářel/a bys standardy, exekuce korektivních opatření.
  • Evidence a reporting (produktivní, kvalitativní, nákladový) ukazatelů oddělení jsou součástí.

Jak jsme si tě vystinili?

  • Máš prokazatelnou zkušenost v oblasti výkupu, technické kontroly vozidel minimálně 3 roky.
  • Jsi manažersky silná osobnost se zkušeností s řízením týmů.
  • Procesně analytické myšlení je Tvou součástí.
  • Máš schopnost plánovat a dimenzovat zpracovatelskou kapacitu oddělení. Vyhodnocovat výsledky a přijímat opatření (implementovat změny do týmu a vyžadovat & kontrolovat dodržování).
  • Jsi důsledný a odpovědný.
  • Máš dobré interpretační a komunikační dovednosti.
  • Technický background v oblasti osobních automobilů máš v kapse.
  • Excel ovládáš na pokročilé úrovni.
  • Komunikace v Německém jazyce Ti nedělá problémy - slovem a písmem – Máš schopnost komunikovat s dodavateli a externímu pracovníky v DE.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – pro Tebe bude velkou výhodnou.
  • Jsi časově flexibilní & jsi ochotný/á cestovat.

Nabízíme:

  • Práce v dynamicky rozvíjející se společnosti v prostředí Automotive s ambicí být číslo 1 v rámci Evropy.
  • Motivující finanční ohodnocení, včetně variabilní složky (za kvalitu & produktivitu).
  • Sedíme v novém office centru v Praze (místo výkonu práce je Praha).

Společnost
Carvago s.r.o.
Adresa
Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Auto - moto, Prodejce vozů, Category Manager, Ředitel/manažer nákupu, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Carvago s.r.o., Adéla Janouchová
777 788 238