UNITED BRANDS,s.r.o.(www.unitedbrands.wine) je úspěšná společnost, která působí na českém i zahraničním trhu, jako dovozce a distributor řady mezinárodních vinných a alkoholických produktů. Díky úspěšnému růstu naší společnosti chceme posílit náš tým o pozici:

SPECIALISTA(KA) MARKETINGU

Náplň práce:

· Realizace marketingových aktivit ATL/BTL

· Prezentace firmy na sociálních sítích, správa webových stránek

· Zpracování a aktualizace katalogu produktů

· Návrh a tvorba letákových kampaní, prezentací a produktových listů

· Příprava marketingových plánů

· Podíl na vývoji designu nových produktů a následný brand building

· POS materiály – zajištění, evidence a zároveň dohled nad jejich efektivním využitím

Hlavní požadavky:

· SŠ vzdělání s maturitou a praxi v daném oboru

· Komunikativní znalost anglického jazyka (denní komunikace)

· Znalost práce na PC – MS Office, PowerPoint, Photoshop a další

· Orientace v problematice nových komunikačních nástrojů (internet, sociální sítě, atd.)

· Skvělé komunikační schopnosti a kreativní myšlení

· Schopnost týmové práce a spolupráce s ostatními odděleními

 Nabízíme:

· Zázemí úspěšné a stabilní firmy

· Zajímavou práci na HPP s pestrou pracovní náplní v atraktivním oboru

· Příjemné a moderní pracovní prostředí

· Dobré platové ohodnocení

· Zaměstnanecké výhody

· Možnost využití jazykových znalostí

Společnost
UNITED BRANDS,s.r.o.
Adresa
Modletice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Trade Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

UNITED BRANDS,s.r.o., Michaela Svobodová
+420 323 666 062