Jsme firma zabývající se výrobou kompozitních materiálů.
Vyrábíme terasová prkna, ploty a obklady z materiálu WPC (WOOD-PLASTIC COMPOSITE). Své výrobky vyvážíme do celého světa.

MARKETING ASISTENT

Náplň práce
● Sledování aktivit konkurence, analýza trhu, identifikace příležitostí na trhu
● Podílet se na plánování a následné implementaci marketingové strategie pro zahraniční trhy
● Správa, analýza & reporting marketingového rozpočtu
● Monitorovat jednotlivé KPIs pro různé sekce
● Spolupráce s obchodním oddělením na podpoře jejich aktivit
● Vytváření produktové podpory (marketingová dokumentace, podpora v rámci veletrhů na eventech, plánování kampaní a jejich exekuce)

Požadujeme
• Market knowledge - znalost konkurence, cen & distribučních kanálů
• Schopnost extrahovat relevantní informace z množství dat
• Předchozí zkušenost s podobnou pozicí min. 2 roky výhodou
• Pokročilá znalost Microsoft Excel

Výhodou
● Znalost Wordpressu
● Znalost Google Analytics
● Německý & anglický jazyk

Co vám můžeme nabídnout
Zajímavou & kreativní práci v Bukovanech u Benešova
Motivující finanční ohodnocení
Kvalitní školení a osobní rozvoj po odborné stránce
Mobilní telefon & notebook

Společnost
WPC - WOODPLASTIC a.s.
Adresa
Bukovany
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

WPC Woodplastic a.s., Jana Arias
727 823 361