LEXXUS je vyhlášený svojí nabídkou nových bytů v developerských projektech, rodinných domů a pozemků v Praze a okolí. Již téměř 30 let se specializuje na nové byty a je jejich největším prodejcem v Praze. Služby realitní kanceláře LEXXUS velmi rádi využívají nároční klienti, kteří očekávají vysokou kvalitu služeb a nabídky. Do porfolia LEXXUS patří také značka LEXXUS NORTON. Ta se zaměřuje výhradně na prodej či pronájem luxusních a nadstandardních rezidenčních nemovitostí v těch nejlepších lokalitách Prahy a okolí.

Junior grafik/-čka

Náplň práce:

- zpracování inzerce projektů, individuálních nemovitostí a brandu,

- práce v Adobe Photoshop, InDesign, ale i Ilustratoru,

- tvorba brožur a newsletterů v korporátní grafice,

- vymýšlení kreativních konceptů pro developerské projekty a prezentace svých nápadů interně + klientům,

- evidence a archivace fotografií nemovitostí, práce s fotografiemi (retuše, animace).

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou,

- znalost a zkušenost z předchozí praxe: Adobe Photoshop, InDesign, Ilustrator,

- smysl pro detail, kreativní nápady,

- zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost,

- aktivní znalost AJ.

Nabízíme:

- pracovní zázemí v nových kancelářích na náměstí Republiky,

- výborný pracovní kolektiv,

- kreativní činnost - zejména pro developerské projekty vymýšlíme kompletní koncept od loga přes claim po vizuály jednotlivých inzerátů,

- možnost pracovat ve firmě, která je špičkou ve svém oboru,

- zajímavý start kariéry a možný kariérní postup - senior grafik / designer / idea maker.

Zároveň se svým životopisem prosím zašlete ukázku svých dosavadních prací.

Společnost
LEXXUS a.s.
Adresa
Na poříčí 2090/2, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer, Asistent v médiích, reklamě, PR, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel