Hledáme samostatnou/ého účetní/ho, junior účetní/ho a asistenta/tku účetní/ho

Jsme fajn kolektiv v advokátní a účetní kanceláři, naše společnost roste a klienti nás mají rádi, hledáme proto posily.

Pokud hledáte přátelské pracovní prostředí, možnost se dále rozvíjet a odpovídající finanční odměnu, budeme rádi, když se nám ozvete.

Náplň práce (dle zkušeností):

  • Zpracování účetních dokladů
  • Vedení účetnictví klientů
  • Vedení mzdové agendy
  • Sestavování účetních výkazů v souladu s platnými předpisy
  • Příprava a sestavení statistických výkazů
  • Příprava podkladů pro přiznání k dani z příjmů
  • Příprava reportů dle požadavků klientů
  • Možnost participace na přípravě finančních plánů a dalších dokumentů pro klienty advokátní kanceláře
  • Spolupráce s daňovými poradci na tvorbě účetních metodik

Očekáváme:

  • vzdělání ekonomického zaměření
  • Pokročilou znalost práce na počítači
  • Velmi dobré analytické schopnosti
  • Ochota učit se novým věcem (i samostaně)
  • Spolehlivost, pečlivost a schopnost samostatné práce

Výhodou je:

  • zkušenost s účtováním finančních institucí
  • zkušenost s prací v Heliosu
  • znalost ruštiny
  • znalost SQL

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem, schopnostem a úsilí
  • stravenky
  • pět týdnů volna
  • flexibilní pracovní dobu
  • home-office dle domluvy
  • příjemné pracovní prostředí
  • fajn tým a týmové aktivity (sporty, degustace a další)
  • multisportku
  • kolegu či kolegyni rádi finančně podpoříme v dalším vzdělávání v oboru či jazyce

info o nás www.kopecnypartners.com

Nástup:
ihned (s přihlédnutím k Vaší výpovědní době)
celý úvazek (možnost i zkrácený)

Společnost
KOPEČNÝ & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
Adresa
Jiráskova 229/25, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Daňový poradce/specialista, Mzdový účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.