Chcete se stát odborníkem a hledáte firmu, na kterou se můžete spolehnout?
Jsme společnost, která chce ukázat lidem, že pojištění je smysluplný produkt, pokud je správně sjednáno.
Jsme velmi rychle expandující stabilní společnost, která má významné postavení ve svém segmentu na českém trhu. Hledáme kolegu/ni na pozici:

Koordinátor/Administrátor IT projektů junior

Zajímá Vás oblast IT? Umíte se vžít do pozice uživatele a proaktivně zavádět nové procesy? Dokážete věci zorganizovat a samostatně vést? Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu/ni, který/á nám pomůže zajistit bezproblémový chod našich systémů.

Praxe není potřeba, stačí pouze otevřená mysl a chuť pracovat.

Co budete dělat?

  • Koordinovat řešení interních i externích požadavků v rámci IT projektů společnosti a zajišťovat jejich plnění.
  • Vymýšlet inovativní procesy a podílet se na jejich realizaci.
  • Pomáhat s testováním a zaváděním různorodých projektů, které vytváříme.
  • Komunikovat a pomáhat koncovým uživatelům.
  • Hlídat a spravovat nastavení aplikací dle aktuálních podmínek na trhu.
  • Plánovat a kontrolovat časový harmonogram pro plnění úkolů.

Jak si Vás představujeme?

  • Máte přehled o současných IT technologiích.
  • Dokážete pracovat samostatně, pečlivě a zvládáte věci analyzovat a dotahovat do konce.
  • Nebojíte se přemýšlet a máte chuť proniknout do řešené problematiky (aplikace pro pojišťovnictví a makléřskou péči).
  • Umíte se rychle zorientovat v nových nebo neočekávaných situacích.
  • Chcete se učit nové věci a nebojíte se vymýšlet nová řešení.
  • Nebojíte se zeptat, pokud něco nevíte. Rádi Vám pomůžeme a vysvětlíme.
  • Máte tah na bránu a chcete za sebou vidět výsledky.
  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání. Vhodné i pro absolventy.

Co Vám za to nabízíme:

  • Přátelské a moderní pracovní prostředí v nově rekonstruovaných a klimatizovaných prostorech.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Platové ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem.
  • Možnost získat rozsáhlé zkušenosti, kariérní růst a různorodou práci na zajímavých projektech.
  • Příležitost uplatnit a realizovat své nápady.
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby.
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, firemní akce, vzdělávání.

Společnost
Modul Servis s.r.o.
Adresa
Dopravní 139/33, Plzeň – Nová Hospoda
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Pojišťovnictví, IT konzultant, Správce aplikačního SW, Support IS, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.