Prostor pro rodinu je nezisková organizace, která provozuje dětské skupiny a zabývá se poskytováním služeb péče o děti,poradenstvím, vzděláváním a profesní přípravou pro práci s nejmenšími dětmi. Napomáhá vzniku nových zařízení péče o děti a také je provozuje. Spolupracuje se zaměstnavateli v oblasti osvěty a využití služeb péče o děti jako nástroje na zlepšování pro-rodinné politiky.

Lektor/lektorka výtvarných aktivit pro nejmenší děti

Co vás čeká

Hledáme kolegu či kolegyni na částečný úvazek pro práci s dětmi v dětské skupině (s kapacitou 12 dětí) v Berouně. Náplní práce je převážně lektorská činnost v malém týmu dětí a kolegyň.

Vaší odpovědností bude vymýšlet, připravovat a realizovat rozmanité výtvarné a tvůrčí aktivity pro děti ve věku 1,5- 4 roky, dle ročního plánu, věkových a vývojových potřeb dětí. Zároveň se od Vás očekává spolupráce a pomoc při péči o děti.

Náplní práce lektora/lektorky tvůrčích aktivit je vymýšlení rukodělných činností pro děti daného věku, nákup pomůcek a výtvarných potřeb, realizace programu s dětmi.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Pro tuto práci požadujeme praxi s kolektivem dětí v předškolním věku (nejméně 1 rok), velmi dobré komunikativní schopnosti a respektující přístup k dětem, kreativitu a odpovědný přístup. Požadujeme ukončené střední vzdělání s maturitou se zaměřením na pedagogiku - výtvarnou výchovu, výtvarnou, uměleckou, nebo rukodělnou činnost. Vhodné je mít zkušenost jako lektor/ lektorka práce s dětmi např. v DDM, v mateřském, či rodinném centru nebo zájmovém výtvarném kroužku apod.

Lektor/ lektorka tvůrčích aktivit v naší dětské skupině pracují hlavně s přírodními materiály a pracují s dětmi na základě českých tradic v rámci ročních období. Při práci s dětmi bude Vaší výhodou schopnost improvizace, trpělivost, otevřená mysl i srdce, ochota učit se a stále se zdokonalovat.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme smysluplnou práci v malém kolektivu a příjemném prostředí. Částečný úvazek, případně jinou formu spolupráce na cca 3-4 hodiny každý den, resp. 15-20 hodin týdně, a po dohodě i flexibilitu v práci. Je možné využít stravu na pracovišti, firemní vzdělávání a sebe-rozvojové aktivity. Na dalších benefitech je možné se domluvit dle individuálních potřeb, úvazku a formě spolupráce. Po roce spolupráce nabízíme kariérní postup.

Společnost
Prostor pro rodinu,z.ú.
Adresa
Tyršova 58, Beroun – Beroun-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 12 000 – 16 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Children-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Aranžér/dekoratér, Grafik, Lektor/instruktor, Designer, Učitel mateřské školy, Asistent pedagoga
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.