Jsme stabilní česká obchodně-logistická společnost s 30-letou tradicí a ročním obratem 700 mil. Kč. Zastáváme významnou pozici mezi distributory výrobků dřevozpracujícího průmyslu na trhu ČR a SR. Máme zodpovědný vztah k okolí, širší společnosti a podnikání s respektem k životnímu prostředí a k obnovitelným zdrojům. Naším cílem je být zákazníkovou první volbou a být spolehlivou distribuční společností a významným dodavatelem produktů a služeb k stavbě a bydlení v středoevropském regionu.

Bližší informace o naší společnosti můžete získat na www.asko-as.cz a www.floorfloor.cz
V současné době hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici:

Nákupčí - Nákupní logistik

Co vás čeká

- na samém začátku naší spolupráce proběhne Vaše důkladné zaškolení a nadále Vám kolegové poskytnou průběžnou podporu při Vaší práci

- budete spravovat údaje svěřeného sortimentu v databázi

- budete zajišťovat dodávky zboží v potřebném množství a kvalitě ve správný čas

- ponesete zodpovědnost za optimální stav skladových zásob

- budete poskytovat přímou podporu produktovému manažerovi

- při zajišťování těchto cílů budete komunikovat s dodavateli ohledně dodávek zboží, přejímat dodané zboží, vyřizovat reklamace a spolupracovat s kolegy nejenom z nákupu, ale i z celé firmy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook)

- samostatnost, pečlivost a flexibilitu

- přirozenou inteligentní a odpovědnou osobu s výbornými komunikačními schopnostmi

- ochotu učit se novým věcem

- znalost německého nebo anglického jazyka (e-mailová komunikace)

Výhodou je

- předchozí zkušenosti z logistiky, praxe na obdobné pozici velkou výhodou

- znalost programu Helios Green výhodou

- znalost podlahových produktů

Co nabízíme

- zázemí stabilní a zdravé české společnosti

- zajímavou a různorodou práci

- individuální přístup a přátelskou atmosféru

- důkladné zaškolení

Proč pracovat v Asku?

- jsme česká rodinná firma, pracujeme týmově a zaměstnanec pro nás není jen osobním číslem. Klademe důraz na 100% etické a legální podnikání a také zodpovědný a uctivý postoj k našim obchodním partnerům i k sobě navzájem

Společnost
ASKO a.s.
Adresa
Františka Diviše 984, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 32 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Logistik, Nákupčí, Referent, Specialista logistiky, Nákupčí pro prodejní řetězce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel