Do společnosti KANLUX hledáme nového kolegu/kolegyni a člena/členku našeho týmu. V KANLUXu pro naše zaměstnance vytváříme otevřené kreativní prostředí pro týmovou spolupráci a naprostou samozřejmostí je i odborný a osobnostní růst našich kolegů/kolegyň.

IT pracovník

Do našeho týmu hledáme spolehlivou osobu na pozici informatik.

Náplň práce:

- Správa sítě a síťového připojení

- Řešení uživatelských problémů a požadavků

- Správa VMware a serverů (mailserver, terminal server)

- Výměna elektronických dat s klienty společnosti (EDI)

- Výběr, nákup a servis hardwaru

- Administrace firemního IS

Požadavky:

- Znalost operačních systému MS Windows a MS Windows Server (min. 2008)

- Znalost AD

- Znalost platformy VMware, znalost Linuxu výhodou

- Znalost počítačových sítí LAN, WAN

- Všeobecný přehled o IT

- Znalosti o instalaci a údržbě počítačového hardwaru

- Znalost kancelářských balíků MS Office

- Základy HTML

- Znalost angličtiny alespoň A2 a pasivní znalost polštiny

- Schopnost analytických řešení zákaznických a zaměstnaneckých požadavků

- Min. SŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou

- Trestní bezúhonnost

- Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:

- Práce ve stabilní firmě

- Po roce možnost příspěvku na penzijní a životní pojištění

- Stravenkový benefit

- 20 dnů dovolené (za každý odpracovaný rok 1 den navíc) + 3dny sick days

- Možnost dalšího vzdělávání - školení

Nástup:

Nástup možný ihned

Společnost
Kanlux s. r. o.
Adresa
Sadová 618, Frýdek-Místek – Frýdek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Polština (Základní)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Support IS, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kanlux s. r. o., Markéta Hubalovská