Do našeho týmu hledáme posilu na pozici

Samostatná účetní

na HPP.

Náplň práce:

  • kompletní vedení účetnictví dvou poradenských společností
  • příprava a podání veškerých daňových přiznání a hlášení
  • zpracování mzdové agendy
  • vedení pokladny
  • příprava měsíčních manažerských výkazů pro vedení společnosti
  • spolupráce při vystavování faktur
  • komunikace s úřady

Očekáváme:

  • vzdělání minimálně středoškolské, alespoň 10 let praxe v oboru
  • zkušenosti se samostatným vedením účetnictví, software Pohoda
  • dobrou orientaci v daňovém a účetním systému ČR
  • pečlivost, samostatnost
  • analytické a organizační schopnosti
  • příjemné vystupování

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • přátelský kolektiv
  • dobré finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • kurzy anglického jazyka na pracovišti a další

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Společnost
Trust Management s.r.o.
Adresa
Benediktská 690/7, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdový účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trust Management s.r.o., Pavel Hýla
606 708 760