We connect a greener world

V NKT spojujeme svět díky vysoce kvalitní technologii a v posledních letech se opravdu velmi soustředíme na podporu zelené energie. NKT navrhuje, vyrábí a instaluje řešení nízkonapěťových, středních a vysokonapěťových kabelů umožňující udržitelný přenos energie. Od roku 1891 společnost NKT inovovala technologii napájecích kabelů a vybudovala infrastrukturu od první žárovky po megawatty, které dnes vytváří obnovitelnou energii. NKT má centrálu v Dánsku a zaměstnává 4 400 lidí. NKT je kótovaná na burze Nasdaq Copenhagen a v roce 2019 dosáhla tržeb 1,3 miliardy EUR.

Strategic Product Manager CZ/SK

Zaměření na prodej, produkt a trh

Produktový manažer odpovídá za správu produktových map pro vybrané trhy (CZ / SK). Dále je zodpovědný za správu životního cyklu produktu v rámci kabelů BW, 1 kV a středního napětí. Posuzuje potřeby vývoje produktů na trzích a podporuje tým PM pro region CZ / SK. Analyzuje trh a produkty pro naše zákazníky, pracuje s potřebami a požadavky našich zákazníků. Provádí školení produktů pro prodejní tým, zákaznický servis a zákazníky. Dalšími klíčovými úkoly jsou:

  • Příprava zavádění či vyřazování produktů
  • Participace na výběrových řízeních
  • Terenní průzkum s cílem pochopit potřeby zákazníka
  • Podpora marketingových aktivit
  • Podpora certifikace produktů

Zkušenosti s produktovým managementem a znalosti z elektrotechnického průmyslu jsou nutností

Vhodný kandidát pro tuto pozici by měl mít více než 5 let zkušeností v produktovém managementu, nejlépe v B2B a komoditních produktech / službách. Být týmový hráč, orientovaný na výsledky se strategickým přístupem. Očekáváme také:

  • Relevantní obchodní / marketingově orientované vzdělávání (min. Bakalářský stupeň)
  • Znalost kabelového průmyslu
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Vynikající znalosti angličtiny

Budete pracovat v otevřeném, mezinárodním a týmově zaměřeném prostředí, kde bude podporován váš osobní kariérní rozvoj a příprava na budoucí atraktivní pozice ve skupině, např. prostřednictvím průběžného školení a pravidelné zpětné vazby. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat z domova, příspěvek zaměstnavatele na důchod/životní pojištění, stravenky a další výhody.


Informace o pozici

Společnost
NKT s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1130, Kladno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Product Manager, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NKT s.r.o., David Novotný
+420 739 501 554