Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost, se sídlem v Ústí nad Labem a více jak 150letou tradicí v chemickém oboru vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

HASIČ strojník

Pracovní náplň:

- obsluha speciální požární techniky a vyprošťovacích zařízení při zásahu

- rizikové nejnáročnější hasební, záchranné a vyprošťovací práce za použití záchranného, vyprošťovacího speciálního zařízení, dýchací techniky a ochranných oděvů

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání

- řidičský průkaz sk. B, C podmínkou

- osvědčení § 72 odst. 1 a odst. 5 písm. a) zák. č. 133/1985 Sb. k výkonu funkce strojníka

- osvědčení - taktické řízení výhodou

Společnost
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
Adresa
Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.