Společnost G4S je součástí Allied Universal a je největší bezpečnostní firmou na světě. V České republice se G4S zaměřuje zejména na bezpečnostní služby v oblasti ochrany majetku a osob.

Momentálně hledáme kandidáta na volnou pozici:

OPERÁTOR - DOHLEDOVÉ A POPLACHOVÉ PŘÍJÍMACÍ CENTRUM

V současnosti hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR - DOHLEDOVÉ A POPLACHOVÉ PŘÍJÍMACÍ CENTRUM do našich nových prostor v Praze.

Náplň práce:

dohled, administrace a kontrola provozovaných bezpečnostních technologií (GPS, elektronická zabezpečovací zařízení, systém řízení přístupů, průmyslové kamery)
pravidelná bezpečnostní administrace systémů
vyhodnocování bezpečnostních logů
identifikace rizik v systémech a návrhy řešení k jejich odstranění

 Nabízíme:

náborový příspěvek 6.000Kč po skončení zkušební doby, náborový příspěvek 6.000Kč po uplynutí jednoho roku ode dne nástupu do zaměstnání, zaměstnání na hlavní pracovní poměr/dle dohody i na částečný úvazek, možnost i pro invalidní důchodce a OZZ

zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
odpovídající mzdové ohodnocení propracovaný systém benefitů, příspěvky zaměstnavatele na stravování atd.... kanceláře v nových prostorách dobře dostupné autem i MHD firemní akce, firemní snídaně a teambuildingy, přátelský kolektiv kdy s kolegy trávíme čas i mimo práci

nástup dle dohody

Požadujeme:

středoškolské vzdělání (vhodné i pro absolventy), ochota učit se novým věcem (samozřejmě Vás zaučíme)
komunikativnost, spolehlivost
flexibilita a schopnost reagovat na mimořádné situace
trestní bezúhonnost
dobrá znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, Outlook, Internet, ..)

MOŽNOST I PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ S INVALIDNÍM DUCHODEM

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám aktuální strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt: Natálie Charvátová mobil: +420 724 871 164

Společnost
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Adresa
Vyskočilova 1422/1a, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Natálie Charvátová