TOP TECH s.r.o., jako společnost působící v oblasti CAD/CAM/CAE systémů s 20. letou tradicí na trhu, hledá kandidáta/ku na pozici "Analytik/Konzultant vývoje aplikací".

Chcete pracovat ve svobodném pracovním prostředí a stát se součástí prima kolektivu? Nabízíme Vám zaměstnání s pestrou pracovní náplní a možností osobního rozvoje.

Programátor - analytik / konzultant vývoje aplikací

Co Vás čeká

Hledáme kolegu, kterého baví programování, řešení technických problémů, komunikace s ostatními členy týmu a se zákazníky.

Náplní práce bude vývoj jednoduchých aplikací, implementace PDM, komunikační můstky a automatizace v PDM 3D CAD. Dále také poskytování technické podpory našim klientům.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Minimálně SŠ vzdělání, obor se zaměřením na IT výhodou, znalost anglického jazyka, platforma Microsoft, znalost programování Visual Studio ( .NET, VB, C++ / C# ), znalost databází MS SQL Server, MS Access, schopnost porozumět požadavkům uživatelů a tyto požadavky řešit v širších souvislostech.

Zájem o moderní technologie, analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce, komunikační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost za odvedenou práci.

Znalost CAD/CAM výhodou. ŘP skupiny B pro příležitostné pracovní cesty v rámci ČR.

Co vám můžeme nabídnout

Možnost pracovat ve svobodné firmě - ve své práci a v tom, jak ji děláme, máme velkou svobodu a důvěru s tím spojenou. Nepracujeme podle zaběhlých šablon, naopak rádi hledáme nová řešení. Vaše pracovní doba může být flexibilní včetně využití home-office.

Nabízíme skvělou a jedinečnou firemní kulturu - přátelské a neformální prostředí plné profesionálů, které jejich práce opravdu hodně baví. Chceme dodávat kvalitní služby a zároveň si spolu čas v práci užít.

Naše moderní technologie mění business zákazníkům napříč odvětvími, Vaše práce nebude stereotyp a bude mít prostě smysl.

Termín nástupu je možný ihned či dohodou, proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis co nejdříve, ať to spolu můžeme vyzkoušet:-)

Společnost
TOP TECH s.r.o.
Adresa
Královéhradecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.