V TÜV SÜD je technologie naší vášní. Inovace mají obrovský dopad na naše životy a my chceme být aktivní součástí této velké proměny.
Testujeme, provádíme audity, certifikujeme. Neustále posouváme hranice toho, co je možné, pro bezpečnost jednotlivců i celé společnosti.
DÝCHÁME TECHNOLOGIÍ, USILUJEME O NEJVYŠŠÍ PROFESNÍ DOKONALOST A ZANECHÁVÁME NA SVĚTĚ UDRŽITELNOU STOPU. BUDOUCNOST BEREME DO SVÝCH RUKOU. JSME TÜV SÜD.

Technická podpora homologací

Pracovní náplň

  • Sledování legislativy v oblasti schvalování vozidel
  • Kontrola dokumentů dodaných zákazníky
  • Příprava homologačních protokolů a certifikátů
  • Spolupráce s experty v oblasti homologací
  • Kontrola výstupních dokumentů

Požadavky

  • SŠ technického nebo ekonomického zaměření
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Aktivní znalost AJ, včetně odborné terminologie,
  • Pasivní znalost dalšího jazyka vítána
  • Praxe v oboru vítána
  • Pečlivost a svědomitost
  • Schopnost rychle se vzdělávat, otevřený přístup
  • Samostatnost
  • ŘP min. skupiny B

Nabízíme

  • Atraktivní zaměstnání v oblasti služeb pro automobilový průmysl (Praha)
  • Finanční stabilita velké mezinárodně působící společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení s možností růstu
  • Pestrá práce vyžadující invenci a flexibilitu
  • Velmi příjemné pracovní prostředí
  • Možnost profesního růstu a odborného vzdělávání

Společnost
TÜV SÜD Czech s.r.o.
Adresa
Novodvorská 994/138, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel