Skupina sociálních podniků Etincelle sdružuje několik provozů ve Středočeském a Jihočeském kraji a v Praze. Zaměstnáváme na 200 lidí se zdravotním postižením. Jsme držiteli ocenění EY Společensky prospěšný podnikatel roku 2018. Provozujeme řemeslnou pekárnu a máme i další provozovny - vlastní pekařství, kavárny, bistra a úklidové týmy. Máme pražírnu kávy. Penzion s bistrem na Šumavě. Zajišťujeme cateringové služby.

Barista/asistent HPP

Přijmeme nové kolegy/kolegyně do kavárny mezi řádky

Jsme sociální podnik a máme v Praze síť úspěšných kaváren a bister. Do naší kavárny na Praze 4 sháníme posily na pozici Asistent/Barista

Jaká bude náplň vaší práce:

- prodej teplých a studených jídel a nápojů

- komunikace se zákazníky

- vedení kolegů s hendikepem na směně (ti mají na starost úklid provozovny, mytí nádobí, obsluhu zákazníků, pomocné práce v kuchyni)

- obsluha pokladny

- příprava kávy

- objednávky zboží z naší řemeslné pekárny a od dalších dodavatelů

- zajišťování drobného cateringu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- praxe v gastroprovozech

- zkušenost s prací s lidmi s hendikepem vítána

- základní znalost přípravy kávy

- příjemné vystupování

- poctivost a slušnost

Co Vám můžeme nabídnout:

- férové jednání

- vzdělávání v oboru

- firemní stravování

- firemní akce

- odpovídající platové ohodnocení

- pracovní dobu 20h týdně, od pondělí do pátku v odpoledních hodinách. Jeden pracovní víkend v měsíci

Více informací o našich provozech naleznete na www.etincelle.cz

VAŠE ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE PROSÍM S FOTOGRAFIÍ.

Společnost
Etincelle
Adresa
Duhová 1444/2, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Zdravotnictví a sociální péče, Barman, Sociální pracovník, Zaměstnanec provozu restaurace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Etincelle, Štěpán Wichs
734 311 539