Společnost eMan je předním českým dodavatelem softwaru. Specializujeme se na vývoj mobilních a webových aplikací a související služby, jako jsou UI/UX design, podpora a servis, outsourcing IT specialistů a poskytování konzultací. Zaměřujeme se především na klienty z automobilového průmyslu, energetiky, bankovnictví, pojišťovnictví, průmyslu a služeb. Kvalitu námi vyvinutých řešení potvrzují desítky získaných ocenění. eMan působí v České republice a ve Spojených státech amerických. Od roku 2020 jsou akcie společnosti volně obchodovány na trhu PX Start na Burze cenných papírů Praha a na burze RM-Systém, kterou provozuje Fio banka.

Android Developer

Máme pro tebe projekt pro jednoho z největších výrobců automobilů v Evropě. Staneš se součástí mezinárodního týmu, kde budeš mít možnost podílet se na vývoji mobilních aplikací… které budou vidět! Ozvi se a pojď s námi růst.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

  • zkušenosti s Kotlinem, Android Native
  • znalost komponent architektury (Jetpack)
  • dependency Injection (Dagger, Coin)
  • zkušenosti s prací ve Scrum týmech
  • znalost architektury (MVP, MVVM) a osvědčených postupů (Use Cases, Separation of Concerns), reaktivního programování a asynchronní komunikace

O KTERÝ PROJEKT SE JEDNÁ?

Určitě tě zajímá, na čem by jsi konkrétně pracoval. Můžeme prozradit, že se jedná o projekt pro jednoho z největších výrobců automobilů v Evropě. Staneš se součástí týmu, kde budeš mít možnost podílet se na vývoji mobilních aplikací… které budou vidět! Na projektu jsme začali spolupracovat v květnu 2021. Čeká na tebe práce v mezinárodním týmu.


Informace o pozici

Společnost
eMan a.s.
Adresa
U Pergamenky 1145/12, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

eMan a.s., Kamila Dvořáková
605 268 102
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.