Product E-commerce Specialista s ČJ, Varšava + RELOKAČNÍ BONUS

Ve Westwing se řídíme mottem: „To inspire and make every home a beautiful home!“ Díky našim inspiracím, radám a tipům získá váš interiér jinou tvář a otevřeme Vám nový pohled na zařizování domácnosti, které nemusí být jen černobílé, nudné a funkční.

Staňte se i Vy členem skvělého týmu a pracujte v jedné z největších evropských e-commerce firem s výrobky určenými pro vybavení a dekoraci bytových interiérů. Působíme v 11 zemích a denně inspirujeme více než 30 milionů klientů.

V tuto chvíli hledáme nového kolegu/kolegyni do českého týmu. Rádi přivítáme i absolventy a osoby, které si chtějí zkusit něco nového

Co budete dělat?

  • Překládat popisky výrobků z polského nebo německého jazyka do českého
  • Dbát na správnost informací na stránkách westwing.cz / westwingnow.cz s ohledem na potřeby zákazníka
  • Nahrávat data do systému
  • Procesovat různé druhy kampaní

Co byste měl/a umět?

  • Znát český jazyk na úrovni min. B2
  • Znát polský a německý jazyk na základní úrovni
  • Nebát se výzev a příležitostí
  • Mít pozitivní přístup a být flexibilní
  • Požadujeme pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Relokační bonus v případě přestěhování se do Varšavy, nabízíme i práci z Čech bez bonusu
  • Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti, na kterou se i v této těžké době mohou zaměstnanci spolehnout
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po 3 měsíční zkušební době)
  • Osobní přístup k zaměstnanci
  • Přátelské pracovní prostředí, krásnou kancelář v centru Varšavy (v tuto chvíli pracujeme v hybridním modelu), pokud se rozhodnete pracovat ve Varšavě
  • 20-26 dní dovolené
  • Pracovní dobu 8-16, 9-17,10-18 řídíme se týdenním plánem práce týmu
  • Možnost osobního rozvoje a získání nových zkušeností (workshopy, insight sessions)
  • Soukromou zdravotní péči, dofinancování karty MultiSport, CityFit
  • Slevu na výrobky Westwing Collection ve výši 40%
  • Finanční odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Nezapomenutelné integrační akce

Společnost
Westwing Sp. z o.o.
Adresa
Warszawa
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Westwing Sp. z o.o., Sabrina Zdunek
+48 222 903 000