Melown Technologies is a high-tech company based in Prague focusing on mass-scale computer vision. We develop scalable photogrammetry technology for creating and visualizing 3D models of urban and natural landscapes, from street level detail to the planetary scale.

Melown Technologies SE is part of Hexagon, a leading global provider of information technology solutions that drive productivity and quality across geospatial and industrial landscapes.

Our goal is to transform the real world into its photorealistic digital counterpart. We want to provide the technology to extract useful information from this digital world and to enable its use in cloud based geospatial, AR, gaming and VR applications.

Sytémový Administrátor Linux/UNIX

Hledáme Sysadmina!

Kdo jsme?

Jsme R&D firma a ke své práci potřebujeme spoustu výpočetního výkonu (spoustu!).

Tolik, že AWS a podobní penězožrouti pro nás nejsou volbou. V naší DNA je efektivita, Linux, no-bullshit kultura a alergie na buzzwordy. Hardware nevyhazujeme, ždímáme ho než se sám odpájí z boardu.

Měsíčně odbavíme stovky TB dat. Spočteme tisíce čtverečních kilometrů 3D map a to vše na vybavení, které je snem každého zapáleného gamera. Podle účtu za elektřinu bys řekl, že těžíme BTC ve velkém.

Koho hledáme?

Ty umíš administrovat Linux, spravovat menší síť a orientuješ se v protokolech a technologiích jako IP, TCP, UDP, DNS, DHCP, HTTP(S), SSH, LDAP, AD, SMTP, IMAP, NGINX, SSL, BASH. Neznáš asi všechny, ale když je třeba, tak čteš RFC, Wiki, Stack Overflow a zkoušíš a zkoušíš, dokud to nerozchodíš. Jo, a je super, že Ti nesmrdí ani šroubovák a když je potřeba, vyměníš vadnou paměť.

Postupem času si pod svá křídla vezmeš nejen starost o celé provozní prostředí, ale zároveň se staneš jeho ideovým tahounem a posuneš ho zase na další level.

Nemusíš se bát, nezačneš od nuly; už teď náš setup úspěšně provozujeme. Povedeme Tě a vše Ti vysvětlíme.

Zajímá Tě to?

Napiš krátký motivák a pošli své strukturované CV (nezapomeň na anglickou verzi). Určitě se Ti ozveme!


Informace o pozici

Společnost
Melown Technologies SE
Adresa
Strakonická 1199/2d, Praha – Hlubočepy
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Architekt HW systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Melown Technologies SE, Veronika Vlachová
+420 606 308 357