AFI EUROPE Czech Republic, společnost se zahraničním vlastníkem zaměřená na aktivity v oblasti developmentu a následného pronájmu nemovitostí, hledá kandidáta/tku na pozici

 SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ

 Pracovní náplň:

pro několik svěřených obchodních společností (obvykle 4 - 5)

- kompletní vedení účetnictví podle českých účetních standardů v systému SAP Business One

- čtvrtletní dokladová inventarizace účtů pro účely reportingu

- příprava platebních příkazů

- komunikace s dodavateli a odběrateli ohledně pohledávek a závazků

- komunikace s kolegy ohledně zajištění podkladů pro účetnictví

- další činnosti ve vazbě na řádné vedení účetnictví

Požadavky:

- znalost účetnictví pro podnikatele a praktická zkušenost s vedením účetnictví

- základní znalost účetních a daňových zákonů

- základní znalost AJ

- uživatelská znalost MS Excelu, MS Wordu

- samostatnost, důslednost, pečlivost, pracovitost

 Nabízíme:

- různorodou a pestrou práci

- příjemný stabilní pracovní kolektiv

- možnost profesního rozvoje

- odpovídající platové podmínky

- příspěvky na stravování, sport, kulturu a péči o zdraví

- moderní pracovní prostředí (Praha 7 – Holešovice)

Vzdělání:

- minimálně SŠ

Předpokládaný nástup 1.11.2021, po dohodě lze i dříve.

Společnost
AFI EUROPE Czech Republic, s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1037/49, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

AFI EUROPE Czech Republic, s.r.o., Jana Oksanen
724 864 292