Společnost BENU Česká republika s.r.o., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

Regionální Manažer

Náplň práce:

* Odpovědnost za provozní zajištění cca 20 lékáren v regionu.
* Odpovědnost za svěřený region lékáren a zajištění požadovaných hospodářských výsledků
* Zpracování a vyhodnocování analýz výsledků svěřeného regionu a následné navržení řešení nedostatků
* Spoluúčast při výběru zaměstnanců, hodnocení a motivace zaměstnanců
* Sestavování obchodního plánu pro svěřený region
* Aktivní komunikace s významnými zákazníky a partnery

Koho hledáme?

* Manažera s prokazatelnými zkušenostmi z retailu na obdobné pozici alespoň 3 roky
* Leadera, který má motivaci a vedení týmu v krvi
* Cestovatele, který neřídí tým z pohodlí kanceláře, ale rozjede se do lékáren svěřeného regionu
* Kandidáta s dobrou znalostí práce na PC, zejména pak MS Excel
* Optimistu s pozitivním myšlením a odolností vůči stresu
* Ten kdo, bude mít předchozí zkušenost z farmaceutického oboru má výhodu

Nabízíme:

* Zajímavou práci na úrovni středního managementu
* Zázemí silné nadnárodní společnosti
* Možnost profesní seberealizace a dalšího rozvoje
* Zajímavé finanční ohodnocení a další benefity (Cafeterie, Multisport karta, BENU léková a slevová karta aj.)
* Firemní telefon, osobní automobil i k soukromým účelům

cc-typ-5

CustomerCategory

Společnost
BENU Česká republika s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Farmacie, Regionalní obchodní manažer, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BENU Česká republika, s.r.o., Veronika Zerzánová