PERSONALISTE.CZ
Zajišťujeme HR služby pro firmy.

Fakturantka zdravotnického materiálu 35 000 – 40 000 Kč/měs

Společnost FÉNIX DENTAL patří mezi nejvýznamnější dodavatele stomatologických materiálů a vybavení na českém trhu.

V současné době rozšiřujeme tým a hledáme kolegy na pozici pracovník odbytu zdravotnického materiálu.

Fakturantka zdravotnického materiálu

35 000 – 40 000 Kč/měsíc

 Popis pozice:

  • kompletace objednaných zásilek pro zákazníky dle objednávek
  • expedice zakázek odběratelům
  • fakturace a drobná administrativa

Požadujeme:

  • aktivní, samostatnou osobnost
  • pečlivost a zodpovědnost
  • dobrá znalost práce s MS Excel a MS Word
  • otevřenou, komunikativní povahu
  • důslednost při plnění svěřených úkolů

 Nabízíme:

  • zajímavou a nestereotypní práci ve stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • velmi přátelskou a otevřenou atmosféru ve firmě
  • práci v mladém a otevřeném kolektivu

 Místo výkonu práce:

  • Praha 8, ulice U Pekařky

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis s uvedením praxe, vzdělání a zkušeností.

FÉNIX DENTAL, s.r.o.

180 00 Praha 8, Libeň

Společnost
personaliste.cz
Adresa
U Pekařky 314/1, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Asistent/asistentka, Fakturant/fakturantka, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura