Pracovní náplň a odpovědnosti:

V rámci skupiny UCED a dle organizační struktury součástí Finanční divize.

· Měsíční reporting svěřených projektů v rámci skupiny

· Příprava ročních plánů svěřených projektů

· Implementace nových projektů a příprava jejich reportingu

· Podpora oddělení provozu při hledání ekonomických opatření

· Plnění jednorázových úkolů dle aktuální agendy

Konkrétní činnosti FC pracoviště jsou následující:

· Doplnění týmu controlling a reporting a orientace v problematice finančních toků a principů energetiky (distribuce, obchod s komoditou, decentrální zdroje, KGJ, tepelné a plynové zdroje)

· Svěřenými projekty jsou provoz zdrojů, obchod s komoditou, servisní činnost, zajišťování stability sítě

· Překlápění dat z účetního programu do controllingových sestav

· Kontrola přijatých dokladů s rozpočty jednotlivých projektů

Požadavky:

· Zodpovědný a spolehlivý přístup

· Proaktivní řešení neočekávaných událostí

· Schopnost tvořit analýzy a výstupy dle zadání

· Zkušenost s tvorbou měsíčních controllingových výstupů vítána

· Analytické myšlení

· Pokročilá znalost MS Excel

Kvalifikace:

· Dosažené VŠ vzdělání ekonomického směru