Pro našeho významného klienta v oblasti elektrotechniky hledáme HLAVNÍ ÚČETNÍ.

Náplň práce

• Kompletní zpracování účetnictví včetně mezd

• Zpracování daňových přiznání (DPH, DPPO, daň z nemovitostí, silniční daň apod.)

• Odpovědnost za jednání s daňovým úřadem, bankami a dalšími institucemi

• Zajištění správnosti účetních postupů

• Realizace roční účetní závěrky

• Řešení sub-konsolidaci ve skupině

• Příprava dat pro externí audit

• Spolupráce s auditory (vnějšími a vnitřními)

Požadujeme

• SŠ/VŠ ekonomického směru

• Praxi na pozici senior účetní alespoň 3 roky

• Zkušenost s prací v programu HELIOS

• Zkušenost s vedením skladového hospodářství a zahraničního obchodu (EU a mimo EU)

• Praxi ve vedení kolegů

• Znalost daňové problematiky

• Znalost IFRS výhodou

• Komunikativní AJ výhodou

• Praxe se zpracováním kompletního účetnictví pro více firem pod jednou střechou

• MS Excel na pokročilé úrovni

Nabízíme

• Smlouvu na dobu neurčitou

• Zajímavé a stabilní zaměstnání

• Zajímavé platové ohodnocení

• Roční prémii za plnění termínů a za správnost agendy

• Příležitost rozvíjet kariéru

• 5 týdnů dovolené + 3 sick days

• Lokalita pracoviště Praha 4

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost
JOBSTART s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

JOBSTART s.r.o., Dagmar Neuwirth
727 931 009