Společnost NVH Czech s. r. o. je součástí mezinárodní společnosti NVH Korea, která je v automobilovém průmyslu známa jako specialista na hlukové, vibrační a tepelné součásti.
Náš podnik je novou společností této korporace, která jako první ze skupiny působí na evropském trhu, sídlí v Dobranově na Českolipsku a nyní se aktivně rozvíjí. Proto do našeho týmu stále hledáme perspektivní kolegy, kteří mají zájem budovat stabilní a prosperující společnost.

Projektový Inženýr

Co vás čeká

  • podpora manažera projektů
  • koordinace postupu prací
  • spolupráce při řízení a kontrole zpracování kompletní dokumentace k projektu
  • tvorba projektového plánu a dohled na jeho plněním v rámci daných termínů a cílů
  • podpora vedení projektu od zadání po zavedení do výroby
  • koordinace členů projektového a vývojového týmu
  • komunikace se zákazníkem, implementace jeho požadavků do výroby
  • analýza kořenových příčin a dalších komplikací a jejich prevence
  • příprava a úpravy APQP

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/ VŠ technického zaměření
  • anglický jazyk podmínkou, německý jazyk výhodou
  • znalost MS Office, především Excel, SAP
  • znalost projektového řízení
  • znalost nástrojů jako FMEA, APQP, IATF 16949 a jejich využití
  • zkušenosti s přípravou a čtením technické dokumentace

Co vám můžeme nabídnout

  • práci v moderním a čistém prostředí
  • jistotu stabilního zaměstnání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • roční bonus ve výši jedné mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na dopravu

Společnost
NVH Czech s.r.o.
Adresa
Česká Lípa – Dobranov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat
Zařazeno: Technika a vývoj, Věda a výzkum, Project Manager, Specialista vývojového týmu, Vývojový inženýr, Vývojový technolog, Procesní inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NVH Czech s.r.o., Petra Lauerová
739 507 719