Hledáme zkušené specialisty a specialistky na daňovou problematiku pro lukrativní společnost na Praze - Východ. Rádi Vám nabídneme velmi dobré finanční ohodnocení, zajímavé benefity i zodpovědnou, stabilní práci

Detailní popis pozice

- budete se pravidelně podílet na přípravě měsíčních daňových přiznání a budete připravovat pravidelnou statistiku pro úřady
- budete se účastnit interního auditu a přípravy a zpracování DPPO
- oceníme také pravidelnou komunikaci s daňovým poradcem v případě náročnějších úkonů nebo dotazů
- povedete daňovou evidenci majetku a budete připomínkovat smlouvy z pohledu daňové problematiky
- budeme rádi, když se budete podílet na optimalizaci interních procesů a na našich mezinárodních projektech
- počítáme i s Vaší účastí na uzávěrkách nebo účetních transakcích

Požadujeme

- aktuální zkušenost z oblasti daní v délce alespoň 5 let
- výbornou znalost v oblasti daní a účetnictví
- plynulý anglický jazyk
- oceníme dobrou znalost MS Excelu a alespoň základy SAPu, ten ovšem není nutností
- hledáme analytického člověka, který ovšem bude schopný dobře komunikovat a kterého práce bude bavit
- nutná je i Vaše schopnost dojíždět na Prahu Východ

Nabízíme

- možnost práce i na zkrácený úvazek
- interní vzdělávání
- Multisport kartu
- 5 týdnů dovolené a slevu na zájezdy
- příspěvek na stravu a pojištění
- komplexní zaučení na pozici a podporu v době zaškolení
- kariérní růst
- systém cafeterie

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia, a. s., organizační složka, Karolína Cajthamlová
+420 734 235 129
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.