Proč bychom měli pracovat spolu?
Je to nevěřitelné, ale Mubea je na trhu již více než 100 let. Máme pobočky ve 20 zemích světa a jsme jeden z nejvýznamějších celosvětových výrobců dílů pro automobilový průmysl. V našem sídle v Žebráku zaměstnáváme přes 300 lidí a zabýváme se výrobou systémů napínáků klínového řemene, komponentů do sedaček, komponentu k tyčím stabilizátorů i dílů z karbonových vláken. Dejte nám o sobě vědět a my Vám dáme příležitost!

Vývojář softwarů

Co vás čeká:

  • Podporovat digitalizaci produkční oblasti Mubea
  • Koordinace, analýza a implementace požadavků s interními odděleními
  • Údržba a další vývoj stávajících softwarových nástrojů
  • Spolupráce na vývoji nových nástrojů a systémových řešení s Python / C #
  • Navrhování inovativních a do budoucna odolných řešení v oblasti Průmyslu 4.0 a IoT
  • Příspěvek k vývoji softwarové architektury a knihoven
  • Převezmete odpovědnost za software a proces v projektovém týmu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Dokončené studium v oblasti informatiky, elektrotechniky, strojírenství apod.
  • Případně školení IT specialisty v oblasti vývoje aplikací se srovnatelnými znalostmi a dovednostmi
  • Technická/IT spřízněnost a otevřenost novým technologiím
  • Znalosti a zkušenosti s programováním v Pythonu / C #
  • Základní znalosti síťových protokolů, databází, síťových a webových technologií
  • Nezávislý, svědomitý a systematický způsob práce s vysokou mírou týmové práce a komunikačních dovedností
  • Zkušenosti s Linuxem jako běhovým a vývojovým prostředím jsou žádoucí
  • Dobrá znalost anglického jazyka a ochota cestovat na příležitostných služebních cestách

Co vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti – 25 let v ČR
  • Příspěvek na dojíždění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office dle pravidel společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování v areálu
  • Odměny za pracovní a životní jubilea
  • Odměny za zlepšovací návrhy

Společnost
Mubea, spol. s r.o.
Adresa
Za Dálnicí 510, Žebrák
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Výroba a průmysl, C# vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mubea, spol. s r.o., Jarmila Mařicová
723 995 703
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.