Hledáme komunikativní a pracovité mzdové účetní pro Prahu - Východ. Bude se na Vás těšit fajn, usměvavý tým a stabilní práce se spoustou benefitů.

Detailní popis pozice

- budete se účastnit pravidelného zpracování komplexní mzdové agendy zaměstnanců společnosti
- budete dohlížet na správné zpracování docházek a zapracování absencí a úlev
- budete zpracovávat i daňovou agendu zaměstnanců, je tedy třeba mít její dobrou znalost
- součástí Vaší práce bude i komunikace s úřady a zpracování potřebných podkladů
- oceníme i Vaší zkušenost s některým personálním a mzdovým systémem

Požadujeme

- aktuální zkušenost z pozice mzdové účetní v délce ideálně 2 a více let
- dobrou znalost mzdových předpisů a daní
- znalost zákoníku práce
- schopnost dojíždět na Prahu - Východ

Hodně důležité je pro nás najít fajn člena týmu, oceníme tedy pečlivou a pracovitou osobnost, zároveň ale také komunikativní a usměvavou.

Nabízíme

- interní vzdělávání
- Multisport kartu
- 5 týdnů dovolené a slevu na zájezdy
- příspěvek na stravu a pojištění
- komplexní zaučení na pozici a podporu v době zaškolení
- kariérní růst
- systém cafeterie a další...

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Trainee programy.

Manuvia, a. s., organizační složka, Karolína Cajthamlová
+420 734 235 129