Chemoprojekt, a.s. je součástí SAFICHEM PROJEKTY GROUP. Je to inženýrská a dodavatelská společnost, která od svého založení v roce 1950 působí jako přední dodavatel v oblasti organické a anorganické chemie, petrochemie, rafinérií, zpracování zemního plynu, výroby papíru a celulózy, energetiky, vodního hospodářství a ochrany životního prostředí. Poskytuje komplexní služby v oblasti projektování, dodávek a řízení výstavby průmyslových celků, zajišťované formou tzv. EPC projektů. Chemoprojekt, a.s. má nyní cca 145 zaměstnanců.
Dusíkatá chemie byla v roce 2016 převedena do specializované firmy CHEMOPROJECT NITROGEN a.s. a rafinérie do firmy TECHNOEXPORT, a.s.. Jediným akcionářem Chemoprojektu, a.s. je SAFICHEM PROJEKTY GROUP AG. Součástí Chemoprojektu je závod FAME Biodiesel v Ústí nad Labem, který se od r. 2018 věnuje zpracování použitých fritovacích olejů na biopaliva.

Referent nákupu

Náplň práce:

  • zajištění nákupu surovin
  • vedení obchodní agendy
  • komunikace s dodavateli na denní bázi (objednávky, odvolávky, vyřízení zakázky a příjmu)
  • tvorba plánu nákupu a spotřeby
  • spolupráce s výrobou a laboratoří
  • kooperace v rámci obchodního oddělení
  • sledování tržních trendů, hledání nových příležitostí a rezerv

Požadavky na uchazeče:

  • zkušenosti s nákupem a obchodem v chemickém průmyslu
  • vzdělání v oboru chemickém, ekonomickém nebo technickém výhodou
  • dobré komunikační schopnosti, pečlivost, schopnost pracovat v kolektivu, flexibilita
  • ochota učit se nové věci
  • výborná znalost práce s PC (MS Office)
  • nutná znalost angličtiny slovem i písmem, znalost dalšího jazyka výhodou
  • ŘP sk. B výhodou

Nabízíme:

  • flexibilní a zajímavou práci
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • možnost 13.platu
  • služební telefon a notebook

Společnost
Chemoprojekt, a.s.
Adresa
Bratří Mrštíků 83/4, Ústí nad Labem – Střekov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Chemický průmysl, Nákup, Výroba a průmysl, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Chemoprojekt, a.s., Klára Jindřichová