Firma BAS Rudice s.r.o. je výhradním distributorem spektrometrů pro ČR a SR (www.bas.cz).
Pro servisní středisko v Blansku přijmeme z důvodu kontinuálního růstu servisního inženýra

Servisní a aplikační inženýr

Z důvodu růstu naší společnosti (www.bas.cz, www.spektrometry.cz) přijmeme do našeho střediska v Blansku nového servisního inženýra. Jde o perspektivní dlouhodobé zaměstnání s trvalým odborným růstem při kterém se setkáte s nejnovějšími technologiemi z USA, Německa, ...

Náplň práce zahrnuje:

Servis spektrometrů od předních světových výrobců (technicky vyspělá zařízení využívající nejmodernější technologie - neustálý přístup k nejmodernějším technologiím) v servisním středisku v Blansku, kalibrace spektrometrů a údržbu spektrometrů (po zapracování školení u výrobců v zahraničí). Jde o technicky zajímavou a rozmanitou práci.

Požadavky:

  • aktivní znalost elektroniky - nejlépe vysokoškolské vzdělání v tomto oboru
  • základy v oboru HW (primárně slaboproudá elektronika analogová i digitální)
  • dobrá znalost HW výpočetní techniky
  • práce vyžaduje cílevědomého, šikovného, spolehlivého a komunikativního člověka, který se chce vypracovat na pozici mezinárodně uznávaného odborníka.
  • znalost angličtiny
  • znalost uživatelské práce na PC, OS Windows, kancelářského SW MS Office a dále schopnost učit se práci s novými SW
  • dobré komunikační schopnosti
  • požadujeme středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru - slaboproud
  • zkušený řidič s řidičským oprávněním pro osobní automobil (výkon povolání obnáší cestování přiděleným služebním automobilem)

Nabízíme:

  • vysoký plat
  • týmovou práci v mladém kolektivu v obchodním a servisním středisku v Blansku
  • dlouhodobou pracovní perspektivu na vysoké profesionální úrovni
  • trvalý odborný a platový růst
  • spolupráci s předními světovými výrobci
  • k dispozici: služební automobil, mobilní telefon, notebook, stravenky, zdarma kafeterie a další bonusy.

Obor práce: elektrotechnik, elektroinženýr, elektrotechnika, elektronika

Těšíme se na Vaši reakci!
Tým BAS Rudice s.r.o.

Společnost
BAS Rudice spol. s r.o.
Adresa
Blansko
Brno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Elektroinženýr, Elektromechanik, Elektrotechnik, Technik, Servisní technik, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.