Aktuálně hledáme dynamické a komunikativní lidi na pozici Trade Marketing Specialist pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti retailu.

Co vás čeká

- odpovědnost za několik kategorií zboží
- monitorování promočních cen konkurence a návrh cenových úprav
- výběr výrobků do letáků a dalších médií
- kontrola a úprava plánovaných promočních akcí
- odpovědnost za plnění promočních obratových a maržových cílů
- spolupráce s provozem a oddělením nákupu a marketingu
- prezentace výsledků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- výborná znalost obchodních ukazatelů
- komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
- velmi dobrá znalost MS Office
- zkušenosti z FMCG/Retailu výhodou
- proaktivní přístup, výborné komunikační dovednosti
- schopnost pracovat pod tlakem
- výborné organizační a koordinační schopnosti
- schopnost samostatné práce

Co vám můžeme nabídnout

- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování
- možnost kariérního růstů a dalšího vzdělávání
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost Multisport karty
- další vzdělávání a rozvoj
- slevy u cestovních kanceláří
- možnost zvýhodněného tarifu

Společnost
Manuvia, a. s., organizační složka
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia, a. s., organizační složka, Simona Macková
+420 730 150 770