ParaCENTRUM Fenix je neziskovou zkušenou organizací s kvalitními službami pro osoby s tělesným postižením po poškození míchy a jejich blízkým.
Naším posláním je pomoci klientům při vyrovnávání se se získaným postižením a v návratu zpět do života.
Za tímto účelem jim nabízíme širokou paletu sociálních, zdravotních a dalších služeb. Jedná se o činnosti, které klientům z různých důvodů nemohou poskytnout jejich blízcí.
Dále působíme na celou společnost s cílem dosažení lepšího společenského začleňování a celkové zvýšení kvality života cílové skupiny. Užíváme k tomu například ovlivňování legislativy, preventivní aktivity, všeobecnou osvětou a další nástroje.

osobní asistent

Co vás čeká

Osobní asistence je terénní sociální služba poskytovaná osobám, které z důvodu zdravotního omezení potřebují pomoc jiné osoby. Služba je poskytována v přirozeném sociálním prostředí klienta, a to při běžných činnostech a aktivitách, které umožňují lidem na vozíku žít co nejvíce podle svých představ a zachovat si samostatnost a nezávislost.

Úkolem osobního asistenta je pomáhat klientovi s činností a úkony, které nedokáže z důvodu svého postižení zvládnout sám.

Očekáváme od Vás

- Empatický a partnerský přístup k lidem se zdravotním postižením.

- Spolehlivost a zodpovědnost.

- Práce i o víkendech s příplatkem.

- Dobrý zdravotní stav.

- Trestní bezúhonnost.

- Práce v dopoledních i odpoledních hodinách, případně o víkendech.

- Řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Výhodou, nikoliv podmínkou, je kvalifikace pracovníka v sociálních službách dle legislativy a praxe v oboru.

Na oplátku nabízíme

- Smysluplnou a užitečnou.

- Zajímavé pracovní a osobní zkušenosti.

- Inspirativní prostředí zavedené neziskovky, přátelský mladý tým.

- Prostor pro vlastní nápady, spolupodílení se na rozvoji organizace.

- Pravidelnou týmovou supervizi a vzdělávání v oboru.

- Profesní růst a další vzdělávání v oboru.

- Pružnou pracovní dobu.

- Možnost uznání i jako studijní praxe v sociálních a pedagogických oborech.

Zaměstnání možné formou PS i na zkrácený úvazek - nástupní plat 19 500 Kč/měsíc nebo na DPP, DPČ s nástupní mzdou 120 - 170 Kč/hod. Nástup dle Vašich možností.

Společnost
ParaCENTRUM Fenix, z. s.
Adresa
Polní 780/92, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 18 500 – 19 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.