PROCHAZKA & PARTNERS je leader v oblasti poradenství v trhu komerčních nemovitostí. Jsme mladý a dynamický tým. Spolupracujeme s těmi největšími firmami jako jsou Samsung, Slevomat, Volkswagen, McDonald, FTV Prima nebo WeWork. Nabízíme profesionální zázemí a možnost růstu v rámci společnosti. Dáváme příležitost vyniknout ve firmě, která umí ocenit a ohodnotit úspěch každého jedince. Jsme hrdí na naše pracovní prostředí, které jsme vybudovali a které se vyznačuje nejvyšší úrovní na trhu komerčních nemovitosti.

Vizualizátor - Architektonická vizualizace

Do našeho týmu profíků hledáme nadšeného a talentovaného architektonického vizualizátora, který se bude společně s námi podílet na tvorbě zajímavých projektů z oblasti interiérů komerčních prostor!:-))

Co vás čeká

  • Práce ve skvělém týmu profesionálních architektů
  • Tvorba vizualizací interiérů komerčních prostor
  • Zapojení do tvůrčího procesu architektonických návrhů
  • Podpora architektonického týmu při tvorbě dokumentace a prezentací

Jak si Vás představujeme?

  • Jste talentovaný grafik s uměleckým citem
  • Umíte samostatně pracovat a vytvořit nadstandardně kvalitní vizualizaci
  • Jste kreativní člověk s nadšením pro týmovou práci
  • Dokážete se zorientovat ve stavební dokumentaci
  • Máte zkušenost s tvorbou vizualizace z podkladů BIM
  • Zajímají Vás návrhy interiérů
  • Stavební vzdělání výhodou.
  • Vhodné i pro absolventy

Co vám můžeme nabídnout:

  • Dobře odvedenou práci dokážeme náležitě finančně ohodnotit
  • Budete spolupracovat na zajímavých projektech kancelářských prostor pro nadnárodní firmy
  • Budete se moci realizovat, uplatnit své tvůrčí nadání a získat velmi cenné zkušenosti
  • Jsme pořadatel soutěže “Kanceláře roku” – můžete být součástí
  • Pracujeme v moderních a krásných designových kancelářích na Václavském náměstí
  • Jsme tým mladých lidí, kteří vždy najdou důvod k oslavě :)
  • Máme řadu benefitů - 5 týdnů volna, 3 sick days, ginový bar, zvýhodněnou Multisport kartu, teambuildingové akce, kurzy angličtiny zdarma, občerstvení na pracovišti

Společnost
Prochazka & Partners s.r.o.
Adresa
Václavské náměstí 841/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Stavebnictví a reality, Architekt, Grafik, Animace 3D
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.