URC Systems, spol. s r.o.

Senior vývojář Java (speciální armádní systémy, Brno)

Mezinárodně úspěšná firma přijme senior programátora pro vývoj armádních systémů v jazyce Java na pobočku v Brně.

Pracovní náplň:

  • analýza uživatelských požadavků;
  • návrh a vývoj SW aplikací pro implementaci armádních procesů a zpracování dat;
  • technické vedení projektu a vývojového týmu (cca 5 vývojářů);
  • oprava chyb;
  • testování nasazení systému u zákazníka.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání;
  • alespoň 5 let profesní praxe v Java;
  • znalost Java 8 a vyšší;
  • znalost Spring, Spring Boot, SQL, Hibernate;
  • znalost webových služeb SOAP a REST;
  • znalost Git, Gitlab, Maven;
  • angličtina na komunikativní úrovni;
  • spolehlivost, samostatnost, proaktivní přístup;
  • získání Osvědčení fyzické osoby na stupeň Tajné/NATO SECRET do 12 měsíců po ukončení zkušební doby.

Výhodou:

  • znalost PostgreSQL;
  • znalost OpenGL;
  • znalost Jenkins;
  • znalost komunikačních nástrojů (např. Apache ActiveMQ);
  • znalost TCP, UDP;
  • programování uživatelského rozhraní v JavaFX;
  • znalost JavaScript, React/Angular;
  • znalost, případně certifikace SCRUM.

Nabízíme:

  • účast na celém vývojovém cyklu software;
  • možnost ovlivnění směrování vyvíjeného SW produktu;
  • odpovídající mzdové ohodnocení;
  • cílové prémie po úspěšném dokončení projektu nebo zakázky;
  • neformální a přátelské pracovní prostředí;
  • možnost cestování v rámci řešených projektů (i do zahraničí);
  • komfortní a ergonomické vybavení pracovního místa;
  • možnost dalšího studia (jazykové a odborné kurzy, doktorandské studium, …);
  • osobní přístup ke každému zaměstnanci.

Další zaměstnanecké benefity:

  • mobilní telefon (i pro soukromé účely);
  • 50% příspěvek zaměstnavatele na jazykové vzdělávání;
  • příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění – měsíční příspěvek ve výši 300,- Kč;
  • Multisport karta – sportovní a relaxační program pro zaměstnance a jejich blízké, karta zaměstnance je plně hrazena zaměstnavatelem;
  • 2 „sick days“;
  • 25 dní dovolené ročně;
  • firemní parkoviště pro soukromá vozidla.

Adresa
Pražákova 453/47, Brno – Horní Heršpice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.