KURÝR/KA
(Praha, Brno, Olomouc, Ostrava)

Tvá náplň práce:

  • Rozvoz objednávek jídel, květin, nebo drobného zboží koncovým zákazníkům
  • Práce s mobilní aplikací Bolt Courier, ve které uvidíš veškerá tvá data přehledně a online
  • Komunikace s partnery a se zákazníky při předávání objednávky

Co tě čeká:

  • Důkladné školení jak v naší mobilní aplikaci, tak v postupu řešení zakázek
  • Mimořádné prémie za proaktivní přístup

Co ti nabízíme

  • Flexibilní práci kurýra, nadstandardní výdělky, možnost zapůjčení vozidla. Týdenní výplaty na účet nebo hotově. DPP, ŽL.
  • Možnost pronájmu vozidla (platba každý týden nebo 1/ měsíc)
  • Pronájem koncese za týdenní poplatek 500 Kč (nepotřebujete ŽL ani koncesi)

Co od tebe požadujeme:

  • min.18 let, Spolupráce OSVČ nebo Dohoda o provedení práce formou brigády
  • práce alespoň na 20 h / týden
  • Vlastní mobilní telefon se systémem Android s internetovým připojením
  • Čistý TR
  • ŘP sk.B
  • Zdravotní potravinářský průkaz (není podmínkou)
  • Orientace na klienta a jeho potřeby (doručení do patra apod.)
  • Odolnost vůči stresu
  • Týdenní fixní provize ve výši od 500 Kč z výdělku kurýra

Co ti ještě můžeme nabídnout?

  • Pokud máš k dispozici vlastní dopravní prostředek, můžeš pracovat dle svých požadavků a potřeb tak jak chceš
  • získání tankovací karty
  • SIM

Se domluvíš alespoň jedním cizím jazykem (AJ)

  • Jsi časově flexibilní

Kdy můžeš nastoupit?

  • Ihned po registraci

Společnost
Nadační fond Šance pro talent
Adresa
Senovážné náměstí 977/24, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 5 000 – 10 000 Kč / týden
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Služby, Kurýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.