Data jsou měnou budoucnosti. ABRA BI poskytuje našim klientům dokonalý přehled o firmě a pomáhá jim vidět veškerá data v potřebných souvislostech. A to kdykoliv a odkudkoliv – na počítači, mobilním telefonu, tabletu i chytrých hodinkách. Pojďte s námi tvořit trendy v oblasti BI vývoje.

Náplň vaší práce:

  • Vývoj nových funkcionalit ABRA BI
  • Rozšiřování a aktualizace knihoven
  • Rozvoj a úprava backend/frontend ABRA BI

Jaké schopnosti jsou pro nás důležité?

  • Znalost objektového programování v Java
  • Znalost JavaScript
  • HTML, CSS, SASS
  • Znalost SQL
  • Analytické myšlení
  • Technická angličtina

Co nás potěší?

  • Zkušenost se správou a vývojem BI nástrojů
  • Zkušenost s analýzou a migrací dat
  • jQuery
  • Apache Wicket

Proč ABRA Software?

  • Máme jasnou vizi, strategii a silnou firemní kulturu, které nás posouvají neustále dopředu, za což nám společnost Deloitte udělila ocenění The Best Managed Companies 2021.
  • Staneš se součástí mladého, rostoucího a přátelského týmu.
  • Získáš možnost podílet se na důležitých rozhodnutích a hned uvidíš přínos své práce.
  • Budeš se specializovat na to, co tě baví.
  • Porosteš spolu s námi. Propracované programy ABRA2Grow a ABRA Lifestyle ti pomůžou s osobním i profesním rozvojem.
  • Pořádáme přednášky a workshopy vedené zajímavými osobnostmi.
  • Pravidelně organizujeme společné sportovní akce, tělo si můžeš protáhnout i na firemní fitness stezce přímo v kanceláři a dodat si energii dotovaným zdravým obědem v naší jídelně.
  • Můžeš využít plně hrazenou Multisport kartu.

Společnost
ABRA Software a.s.
Adresa
Jeremiášova 1422/7b, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Java vývojář, JavaScript vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ABRA Software a.s., Markéta Kaštánková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.