Finanční specialista - Tresuary

Pojď s námi budovat novou moderní banku. Zrovna by se nám šiknul kolega nebo kolegyně na pozici: Finanční specialista – Treasury.

O projektu


Rozhodli jsme se rozšířit finanční skupinu Partners a postavit si vlastní retailovou banku! Chceme klientům poskytovat jen to podstatné, bez korporátních zbytečností a zastaralých technologií. Využijeme k tomu synergie a síly s naší finanční skupinou.

A právě na to potřebujeme dalšího člena do týmu, tentokrát na pozici Treasury. Uvítali bychom člověka s pracovní zkušeností z bankovního prostředí, který ví, jak funguje komunikace s bankami. Někoho samostatného, s pozitivním myšlením, kdo aktivně vyhledává jak a co ve své pozici zlepšit.

Staneš se součástí finančního oddělení, které zajištuje řízení likvidity a cash flow, řízení aktiv a pasiv, finanční plánování, odpovídá za účetnictví, výkaznictví a daňovou agendu koncernu.

Tvým prioritním úkolem bude denní řízení peněžních toků s cílem maximálního zhodnocení našich dočasně volných finančních aktivit. Dotkneš se administrace dluhového financování. Budeš se podílet na uzavírání obchodů na finančních trzích (FX, dluhopisy, depozita, MM operace) a další operace spojené s touto pozicí jako:

  • Monitorování a řízení likvidity banky,
  • Řízení měnového rizika,
  • Plánování středně a dlouhodobé strategie financování včetně zajišťování,
  • Řízení úrokového rizika a plánování jeho minimalizace,
  • Řízení měnového rizika a plánování jeho minimalizace,
  • Analýza trhu a příprava scénářů budoucího vývoje,
  • Příprava manažerských reportů pro představenstvo,
  • Organizace agendy pro výbor ALCO,
  • Spolupráce při měsíčních závěrkách,
  • Aktivní účast při auditních (interních i externích) prověrkách a prověrkách regulatorních orgánů.

Na co se můžeš těšit
Podílej se s námi na inovaci a kultivaci českého bankovního trhu – staň se jeho součástí. Zatím jsme malá parta nadšenců z různých mezinárodních bank – v tom je ovšem naše síla. Víme totiž, že jsme schopni vybudovat banku s nadstandardními službami!

U nás oceníš plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a možnost profesního rozvoje. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. Nudit se rozhodně nebudeš, náplň bude pestrá. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady. Na pracovišti se to navíc hemží fajn kolegy.

Jdeš do toho s námi? Tak nám pošli svůj životopis, nebo si napiš o další informace. Rádi tě u nás uvítáme a řekneme si víc.


Informace o pozici

Společnost
Partners Financial Services, a.s.
Adresa
Türkova 2319/5b, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Auditor, Finanční analytik, Financial Controller, Specialista treasury
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel