Financial Planning & Analysis Manager pro chystanou novou banku

Finanční skupinu Partners rozšiřujeme o vlastní retailovou banku. Bude to první opravdu poradenská banka na českém trhu! Svým klientům nabídne skrze aplikaci a další chystané kanály skvělý finanční servis postavený na správě finančních smluv a osobním plánování.

A právě na to potřebujeme dalšího člena do týmu. Hlavní týmy už jsou poskládané z osobností z různých bankovních sektorů. Nyní přichází příležitost pro ty, kteří ví, co znamená zkratka FP&A.

Můžeš se pochlubit kvalitními výsledky v oblasti controllingu, řízení nákladů, rozpočtu a forecastingu? Tak pro tebe máme dream job!

Být u stavby a spuštění nové banky je jedinečná příležitost. Proto hledáme člověka, který…

  • si troufne na manažerskou funkci a vedení malého tříčlenného týmu FP&A a Controlling;
  • převezme řízení procesu – od tvorby ročního plánu, kontroly až po jeho plnění/čerpání (rozpočty, forecasting);
  • ví, jak měřit plánované výkonnosti banky;
  • se bude podílet na konsolidaci finančních výsledků;
  • bude připravovat pravidelné standardizované manažerské reporty;
  • bude tvořit pravidelné nebo ad-hoc analýzy včetně analýzy profitability;
  • se bude aktivně účastnit auditů společnosti (interního či externího) a prověrek regulatorního orgánu;
  • umí spolupracovat s ostatním kolegy napříč bankou;
  • má rád nové výzvy a touží po seberealizaci.

Za nás musíš splňovat vysokoškolské vzdělání v oboru financí nebo matematiky a zkušenost alespoň 3 roky na obdobné pozici. Bez analytického myšlení a rychlého úsudku se neobejdeš. Komunikace a úzká spolupráce s dalšími kolegy tě neminou, nechceme žádného individualistu. Pokročilá znalost při práci s Excelem je samozřejmostí stejně jako znalost angličtiny. A jestli máš zkušenosti v programování SQL, jsi ve výhodě.


Na závěr


Hlavní benefit je být u startu nové banky, možnost v rámci finanční skupiny Partners kariérně vyrůst a hodně se naučit. U nás oceníš plochou organizační strukturu, přímou spolupráci v kolektivu, velkou míru samostatnosti a možnost profesního rozvoje. Nabízíme pěkné kanceláře v Praze na Chodově a širokou škálu benefitů. Nudit se rozhodně nebudeš, náplň bude pestrá. Dostaneš příležitost i prostor uplatnit své nápady. Na pracovišti se to navíc hemží fajn kolegy.

Toto vše ti nabízíme.

Jdeš do toho s námi? Tak nám pošli svůj životopis nebo si napiš o další informace. Rádi tě u nás uvítáme a řekneme si víc.

 

 


Informace o pozici

Společnost
Partners Financial Services, a.s.
Adresa
Türkova 2319/5b, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Technika a vývoj, Finanční analytik, Financial Controller, Rozpočtář/kalkulant, Specialista treasury, Finanční specialista, Specialista reportingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel