Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost BENU Česká republika s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, s.r.o. hledá do týmu nového kolegu/-yni na pozici:

PRODUCT MANAGER - private labels

V Benu rosteme a neustále se snažíme zkvalitňovat naše služby. Zdraví našich zákazníků si bereme na starost a stejně zaměřeného člověka hledáme na pozici PRODUCT MANAGERA, který si vezme na starost kategorii privátní značky. Role je určena pro aktivního kandidáta, který bere analytickou část marketingové práce jako klíčovou, týmového hráče schopného naslouchat a v neposlední řadě osobnost s nadhledem nad touto kategorií.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Zodpovědnost za svěřenou kategorii přípravků a obchodní aktivity.
• Analýza situace na trhu, proaktivní rozvoj sortimentu privátní značky.
• Monitoring konkurence a trhu obecně, sledování trendů.
• Sledování zákaznických potřeb.
• Spolupráce s oddělením nákupu na vystavění ročního plánu a definici efektivního vystavení produktů.
• Spoluvytváření marketingových plánů.
• Reporting, forecasting.
• Úzká spolupráce s Marketing Managerem.

BEZ ČEHO SE NA TÉTO POZICI NEOBEJDETE:
• Předchozí zkušeností v marketingu min. 3 roky v oblasti farmacie.
• Zkušeností s analýzou tržních dat (Nielsen, IQVIA) a jejich zpracováním a prezentací (Excel, Power BI, Powerpoint).
• Zkušeností s vedením Brandu, definováním strategie, business plánů a následné implementace v podobě marketingového plánu.
• Zkušeností s plánováním a forecastováním produktů.
• Analytického a zároveň komplexního myšlení.
• Týmového myšlení a zároveň samostatnosti, flexibility a kreativity.

NABÍZÍME:
• Silné zázemí neustále se rozrůstající společnosti.
• Samostatnou marketingovou roli.
• Příjemné pracovní prostředí a přátelskou firemní kulturu.
• Zajímavé mzdové ohodnocení.
• 25 dní dovolené za rok.
• Benefity (105 Kč stravenky, BENU plus slevová karta, možnost zvýhodněných nákupů z Phoenixu, EUC lékařská péče, příspěvek do Cafeterie, Multisport karta).

Společnost
BENU Česká republika s.r.o.
Adresa
K pérovně 945/7, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Farmacie, Brand manager, Marketingová strategie, Product Manager, Trade Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel