Jsme mezinárodní společnost zaměřující se nejen na marketingový výzkum a nové technologie, ale i na trénink a konzultační činnost. Snažíme se být zvídaví, inovativní a neustále usilujeme o co možná nejlepší řešení pro naše klienty.

Zaměstnáváme mladé talenty a zkušené profesionály, kterým zabezpečujeme profesionální zázemí a možnost růstu. Dáváme možnost každému jedinci vyniknout a zaměřit se na oblast, v které se cítí nejlépe.

Momentálně hledáme kolegu do oddělení GSC (Global Support Centre) sídlícího v Praze, které má na starosti podporu a managment projektů zákaznické spokojenosti po celém světě.

Procurement Specialist / Sourcing Executive

Co budete dělat?

- primárně se starat o externí, ale i interní nákup se zahraničními dodavateli zaměřený na dodávku služeb;
- spolupracovat na rozvoji procurement agendy;
- udržovat, starat se a komunikovat se stávající síti dodavatelů;
- analyzovat, katalogizovat ceny a nabídky a vytvářet z nich výstupní cenové kalkulace;
- získávat data z trhu, porovnávat a vyvozovat závěry;
- spolupracovat s interním týmem;

Co očekáváme?

- minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou;
- angličtinu minimálně na úrovni B2;
- zkušenosti s nákupem (RFI, RFQ, RFP), tendry, hodnocením dodavatelů výhodou;
- zkušenosti v řízení a vyhledávaní dodavatelů výhodou;
- výbornou znalost Excelu, znalost databázi výhodou;
- nadstandardní komunikační schopnosti, které zaručí motivaci dodavatelů;
- organizovanost s citem pro detail;
- rychlou orientaci ve vícero projektech / nabídkách;
- odolnost vůči časovému presu a schopnost rychle vyhodnotit objem práce a následně zajistit její delegaci;
- zkušenosti s průzkumem trhu / mystery shoppingem výhodou;

Co Vám nabízíme?

- práci na HPP v největší výzkumné agentuře v ČR;
- možnost podílet se na zajímavých projektech pro primárně pro zahraniční klienty;
- know how jedné z největších agentur, práci s využitím nástrojů a best-in-class metodologií vyvinutých v Ipsosu;
- odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity (stravenky, Multisport karta, volno na Vánoce, home office, sick days, školení a kurzy, káva, čaj zdarma k dispozici, výhodné mobilní tarify);
- pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům);
- možnost osobního i profesního růstu a dlouhodobé spolupráce.

V případě Vašeho zájmu, prosíme o přiložení Vašeho životopisu v anglickém jazyce.

Chcete nás lépe poznat a podívat se, jak se u nás žije a pracuje? Pak mrkněte na náš profil na Welcome to the Jungle!

Společnost
IPSOS s.r.o.
Adresa
Na příkopě 859/22, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Nákup, Věda a výzkum, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

IPSOS s.r.o., Jan Marjenka
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.