HIP - HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU – POZEMNÍ STAVBY

PROJEKTY, KTERÉ MAJÍ SMYSL A TÝM, KTERÝ BUDE TVOU RODINOU

Úspěšný, trendový a velmi prestižní projekčně-stavební ateliér se specializací na rekonstrukci historických staveb hledá profíka na pozici Hlavní Inženýr Projektu.

Využijte této jedinečné příležitosti a přidejte se k inovativní technicko-stavební společnosti na poli optického skenování a dalších moderních metod a technik, jako je digitální fotogrammetrie a laserové zaměřování.

Projekty této firmy zajistí, že se v práci nejen nebudete nudit, ale naopak si to budete užívat!

Náplň práce

  • vedení projektového týmu
  • vedení kontrólních dnů
  • komplexní odpovědnost za svěřený projekt
  • koordinace projektové (či inženýrské) činnosti
  • tvorba návrhů řešení projektu a jeho jednotlivých částí
  • spoluodpovědnost za ekonomickou stránku projektů
  • komunikace s klientem

Požadavky

  • VŠ obor pozemní stavby
  • autorizace ČKAIT – IP00 podmínkou, či ochota autorizaci získat!
  • aktivní řidič (průkaz sk. B)
  • praxe v oboru
  • schopnost pracovat v kolektivu
  • pečlivost, spolehlivost, analytické myšlení, flexibilita
  • zkušenost s projektováním objektů občanské vybavenosti
  • projektování v anglickém jazyce výhodou, nikoliv podmínkou
  • zkušenost s projektováním rekonstrukcí výhodou

Co Vás čeká?

  • práce v pohodovém až rodinném týmu
  • velmi zajímavé projekty
  • moderní kanceláře (max po 3 osobách) s občanskou vybaveností
  • moderní funkční zázemí
  • mladší kolektiv
  • možnost dalšího vzdělávání a růstu
  • práce na HPP
  • různé benefity

V této společnosti se setkáte s nadšenci historických objektů a památek, stejně tak jako s těmi, co obdivují moderní stavby a konstrukce. Díky tomuto vznikl perfektní tým a vy můžete být jeho členem!

Klíčová slova: "HIP", "Hlavní Inženýr Projektu", "Inženýr", "Projektový Inženýr", "Ateliér", "Real Estate", "Rekonstrukce"

Společnost
Prušák Group s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Architekt, Geodet/zeměměřič, Project Manager, Projektant, Stavbyvedoucí, Přípravář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Prušák Group s.r.o., Dagmar Novakova
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.