Do dynamického týmu Business Developmentu PBS Group a.s. nyní hledáme na juniorskou pozici produktově obchodního analytika, který bude součástí oddělení úzce spolupracujícího s dceřiným výrobcem letecké techniky PBS Velká Bíteš.

PBS Group, a.s. je strojírenská skupina, která celosvětově působí v oblasti letectví, energetiky, přesného lití a kryogeniky. Naše turbínové motory, pomocné energetické jednotky a klimatizační systémy spolehlivě slouží ve stovkách letadel a vrtulníků po celém světě. Díky dlouhodobým investicím do výzkumu a vývoje neustále přicházíme s novými řešeními pro naše zákazníky.

NÁPLŇ PRÁCE

• Spolupráce na managementu leteckého produktového portfolia PBS – proudové motory, APU, klimatizační jednotky a
kryogenní zařízení.
• Podílení se na tvorbě a chodu činnosti business developmentu PBS G ve spolupráci s obchodním oddělením dceřiné
společnosti PBS Velká Bíteš. Budete součástí procesu budování vztahů se zákazníky po celém světě.
• Vytváření a prezentování produktových, tržních, obchodních a vědomostních analýz z oblasti leteckého a obranného
průmyslu. Díky Vám budeme vědět, kam se s naším businessem dále ubírat.
• Spolupráce s dceřinými společnostmi v rámci holdingu PBS Group včetně pobočky v Indii a v USA. Budete v kontaktu i
s kolegy v zahraničí.

POŽADAVKY
• Student posledního ročníku Magisterského studia, Doktorand, či čerstvý absolvent technického nebo ekonomického
oboru.
• Analytické myšlení, systematičnost práce, organizovanost, proaktivita.
• Znalost anglického jazyka na úrovni C1
• Řidičský průkaz sk. B.
• Schopnost učit se novým věcem. Nemusíte detailně znát problematiku leteckých motorů.
• Máte výhodu, pokud Vás zajímá letectví a nejnovější inovativní technologie v dopravním průmyslu.

NABÍZÍME
• Práce na plný úvazek s flexibilní docházkou.
• Možnost karierního postupu.
• Motivační platové ohodnocení.
• Profesionální pracovní prostředí v moderních kancelářích v blízkosti Václavského náměstí v Praze.
• Mladý a přátelský pracovní kolektiv. V týmu máme několik absolventů a studentů.
• Práce pro jednoho z největších českých výrobců v oblasti letectví.

Společnost
PBS GROUP, a.s.
Adresa
Krakovská 583/9, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Strojírenství, Technika a vývoj, Marketingový analytik, Product Manager, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.